У Юрія Вітренка немає плану реформування галузі

Поділитися:

Юрій Вітренко був призначений на посаду в. о. міністра енергетики не так давно, але від нього чекали перших кроків. Вони повинні були показати, якою є стратегія розвитку галузі, що буде змінюватися, чого чекати найближчим часом. Разом з тим відомо і те, що підвищення цін на енергоносії – не найкращий старт, оскільки таке рішення вдарить по реноме всіх, хто привів Вітренко на нинішню посаду.

Також важливо і те, що у Вітренко немає своєї команди, а також зв’язків з олігархами. У наших реаліях команда — чи не найважливіший момент на старті, оскільки вона дає можливість розрахувати всі дії і їх наслідки, делегувати деякі повноваження й отримати результат.

«На жаль, у мене немає зараз сформованого бачення заступників в міністерстві», — так Юрій Вітренко описав свою кадрову політику на комітеті ПЕК в парламенті.

Раніше повідомлялося, що Юрій Вітренко — фінансист, але не енергетик. Таку думку висловив в ефірі телеканалу «Перший Діловий» один із запрошених експертів.

Також ми писали й про те, що інший експерт ще до призначення Вітренко висловився про те, що це дуже складна для голосування кандидатура.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
20 Квітня 2021 року - 22:57
Фахівці оцінюють суму вкраденого в десятки мільйонів доларів
20 Квітня 2021 року - 22:28
Місцеві "аналітики" провину за таку шкоду поклали на українську сторону
20 Квітня 2021 року - 21:30
До набрання чинності, виконавці могли стягувати кошти тільки за несплату...
20 Квітня 2021 року - 16:57
Згідно з новою постановою уряду, при визначенні рівня добробуту домогосподарства...