Ми не просто перші, ми – єдині!

Уже 12 років телеканал «Перший Діловий» є медіа-супутником українського бізнесу.
Вся інформація проходить через економічну призму сучасності.
Створюючи програми, вибираючи теми, знімаючи матеріали, ми чітко розуміємо, для кого і про кого наш контент.
Наші інформаційно-аналітичні програми висвітлюють всі грані ведення бізнесу, головні проблеми та шляхи їх подолання, які визначають лідерів і показують цікаві історії успіху.
У нашому ефірі аналізують, коментують і прогнозують кращі бізнес-експерти, чия думка заслуговує на увагу і може вплинути на розвиток країни.
Ми не обходимо міжнародні ринки і проблеми світової економіки, розуміючи, що відображення кожного процесу в світі вже скоро проявиться в Україні.
А тенденції не варто пропускати.

Параметри прийому супутникового сигналу:

супутник – AMOS 3;
орбітальна позиція – ГЕО 4 ° західної довгота;
частота (лінія зв’язку “Супутник-Земля”) – 11,140 ГГц;
поляризація (лінія зв’язку “Супутник-Земля”) – горизонтальна;
символьна швидкість – 30,000 Мсимв / сек;
FEC – ¾;
сигнал MPEG 2, некодований;
Телеканал «Перший Діловий» працює з усіма кабельними і інтернет – провайдерами України, які надають послуги телебачення.
Можна користуватися в пакетах «ВОЛЯ», «Тріолан», «Ланет», платформах – MEGOGO, VIASAT, DIVAN.TV, OLL.TV, Trinity, IPTV, OTT та інші.
Телеканал доступний телеглядачам по всій території України і за її межами, у всіх містах-мільйонниках, у всіх обласних центрах та інших населених пунктах України.

Досягнення телеканалу:

Телеканал неодноразово був визнаний кращим каналів ділових новин, за підсумками конкурсу «Фаворит року», «Бренд року».
Відзначений численними нагородами та подяками від профільних міністерств і відомств за внесок у висвітлення вітчизняного бізнесу і створення українського ділового телебачення.
Визнаний найкращим каналом ділових новин серед «Інформаційно-новинних телеканалом» за підсумками XXI-ї загальнонаціональної програми «Людина року – 2017».
Юридична назва – ТОВ «БІЗНЕС МЕДІА ЛТД» Ліцензія на мовлення Національної Ради України з питань телебачення і радіомовлення НР № 00243-м від 31.03.2011 року.