ВАР

Всеукраїнська Аграрна Рада – некомерційна організація аграріїв, що захищає інтереси аграрного бізнесу України. Загальна площа земельного фонду членів асоціації – 2100000 га. Основні напрямки діяльності ВАР: лобіювання інтересів, інформаційна, аналітична, а також юридична підтримка аграріїв України. Міжнародний спеціалізований науково-аналітичний B2B проект «Технології та Інновації» – це 2 тематичних видання «Садівництво і виноградарство. Технології та Інновації »та« Напої. Технології та Інновації », а також 3 дочірніх видання« Ягідник »,« Пиво. Технології та Інновації »та« Ліщина». Інтернет-портал techdrinks.info

Асоціація платників податків України – всеукраїнська громадська організація, яка об’єднує понад 7000 членів – представників малого, середнього та великого бізнесу по всій Україні. Головна мета організації – захист прав, економічних і соціальних інтересів платників податків на місцевому, регіональному, галузевому, всеукраїнському рівнях, а також поліпшення підприємницького клімату в країні, розвитку партнерських відносин між владою та бізнесом, підвищення соціальної відповідальності платників податків.

 

Tend ERP – автоматизована система по поліпшенню показників продажів, проведення багатоетапних маркетингових кампаній, розробки та контролю життєвого циклу продукту, що дозволяють формувати і покращувати послідовність взаємодії зі споживачем, тим самим – поліпшувати обслуговування клієнтів.