5 червня в День Журналіста «Перший діловий» отримав нагороду!


Телеканал визнаний лідером на ринку ділового телебачення
Конкурс торгових марок «Фаворити Успіху» підбив підсумки рейтингових досліджень з метою визначення найкращих і найулюбленіших громадськістю товарів і послуг українського ринку. У сфері ділового телебачення кращим з 4 учасників ринку, названий «Перший Діловий».

Відповідно до методики конкурсу, при визначенні Фаворитів Успіху враховується думка пересічних споживачів, експертів та українських знаменитостей (творчої і ділової еліти). Результати завіряються маркетинговою дослідницькою компанією InMind і проходять ретельний аудит Київського міжнародного інституту соціології (КМІС).

Одна з головних завдань «Першого ділового» – це підготувати нашу аудиторію, дати їй всю необхідну інформацію для ведення успішного бізнесу. Розповісти про нові можливості і варіанти ведення бізнесу.

Роботу «Першого ділового» оцінили по достоїнству. Телеканал був визнаний кращим каналів ділових новин 2013 року.

Ми вдячні нашим глядачам за надану довіру і обіцяємо стати ще краще.

Телеканал «Перший діловий» знову визнаний кращим каналом в області ділової інформації

Незважаючи на жорстку конкуренцію в своїй номінації, в жовтні 2013 року премія «Кращий канал ділових новин» заслужено переходить в руки професіоналів з «Першого ділового».

Це говорить про те визнання і довіру, яку надають телеканалу «Перший діловий» мільйони глядачів в Україні і за її межами, а також, що телеканал «Перший діловий» не збирається зупинятися на досягнутому і стає краще з кожним роком.

«Перший діловий» знову визнаний кращим телеканалом ділових новин

29 травня 2013 року, в клубі Decadence House (Арена Entertainment) відбулася 10-а ювілейна церемонія нагородження переможців конкурсу торгових марок «Фаворити Успіху – 2012». Телеканал «Перший діловий» отримав статус «Абсолютного Фаворита Успіху», перемігши в номінації «Телеканал ділових новин».

Конкурс «Фаворити Успіху» проводиться щорічно з 2003 року. Рейтингові дослідження проводяться з метою визначення найкращих, найбільш затребуваних торгових марок товарів, послуг, а також найбільш яскравих представників українського шоу-бізнесу.

Результати офіційно підтверджені партнерами конкурсу – Київським міжнародним інститутом соціології – офіційним аудитором і маркетинговою дослідницькою компанією «InMind». В опитуванні брали участь більше 30 000 чоловік.

Нагадаємо, в минулому році «Перший діловий» також зайняв почесне перше місце в конкурсі торгових марок «Фаворити Успіху – 2011» в номінації «Телеканал ділових новин».

“Перший діловий” нагороджений орденом “За зміцнення іміджу держави”

28 лютого 2013 року в “Торгово-промисловій палаті України” відбулася урочиста церемонія нагородження Міжнародної презентаційно іміджевої програми “Визнання року-2012”.

В рамках даної церемонії телеканал “Перший діловий” нагороджений орденом “За зміцнення іміджу держави”, а також дипломом учасника програми. “Перший діловий” був відзначений за високий професіоналізм, вагомий внесок у соціально-економічний, науковий і культурний розвиток України. А також за зміцнення позитивного іміджу держави та сприяння в розвитку міжнародного співробітництва. Співорганізатори: Міністерство закордонних справ України, Торгово-промислова палата України, Міжнародний Комітет захисту прав людини. Програму підтримали: посольство Австрійської Республіки в Україні, посольство Болгарії в Україні, посольство Кіпру в Україні, посольство Польщі в Україні, посольство Туркменістану в Україні, посольство Казахстану в Україні, посольство Азербайджану в Україні.

 

Статус «Кращого телеканалу ділових новин» «Перший діловий» підтверджує перемогою в черговому конкурсі 24.05.2012

23 травня в концерт-холі Arena (м.Київ) відбулася IX-а щорічна церемонія нагородження переможців конкурсу торгових марок «Фаворити Успіху – 2011».

В рамках конкурсу телеканал «Перший діловий» був визнаний переможцем в номінації: «Телеканал ділових новин», отримавши статус «Абсолютного Фаворита Успіху».

Рейтинги торгових марок і звання Фаворитів визначалися виходячи з результатів досліджень, які проводилися і були офіційно підтверджені партнерами конкурсу – Київським міжнародним інститутом соціології – офіційним аудитором і маркетинговою дослідницькою компанією «InMind».

Вибір переможця відбувся за результатами опитування, в якому взяли участь жителі всіх регіонів України – понад 30 000 споживачів. Опитування проводилося в трьох категоріях – експертів, кінцевого споживача, серед найуспішніших людей країни.

У публічному рейтингу конкурсу «Фаворити Успіху» беруть участь всі торгові марки товарів та послуг, офіційно представлені на українському ринку, у відповідних категоріях свого профілю. Також в конкурсі беруть участь столичні розважальні, торгові та фінансові заклади, засоби масової інформації, і представники вітчизняного шоу-бізнесу.

Перемога телеканалу в конкурсі підтверджує правильність обраних нами стратегії і концепції присутності на ринку телекомунікацій України – вважає голова правління телеканалу Олена Рудик, також, ця перемога є знаком високої довіри наших глядачів. Таке визнання високо оцінюється колективом «Першого ділового», ми намагаємося бути завжди в центрі подій суспільства, враховуючи найменші зміни в перевагах нашого глядача, в цьому нам допомагають добре налагоджені комунікації, як зі споживачем, так і з колегами по ринку.

«Перший діловий» переміг, обігнавши Bloomberg TV в номінації «Кращий телеканал ділових новин» 20.10.2011

19 жовтня в рамках виставки «ЕЕВС 2011» були оголошені переможці Премії в галузі телекомунікацій «Media & Sat Leaders 2011

В цьому році, за глядацькі голоси в 11 категоріях боролися більше 180 тематичних не тільки українських, а й зарубіжних телеканалів, сигнал яких розповсюджується через платформи супутникового телебачення.

Переможців обирали за результатами голосування глядачів на web-сайті журналу Mediasat.

У номінації «Кращий телеканал ділових новин», серед 7 претендентів, переміг «Перший діловий» телеканал, обігнавши Експерт ТВ, CNBC і Bloomberg TV.

Під час церемонії нагородження голова правління «Першого ділового» телеканалу Олена Рудик подякувала всім, хто віддав свої голоси за «Перший діловий» та висловила подяку колективу телеканалу за роботу і високі професійні досягнення.

Мета Премії не тільки вибрати кращий телеканал, – заявляють організатори, результати «Media & Sat Leaders 2011» можна використовувати як своєрідний зріз ринку. Це в свою чергу, спонукає до дискусії про критерії та ефективності організації бізнесу між учасниками телекомунікаційного ринку.

 

Телеканал «Перший діловий» переміг в конкурсі «Журналісти – за середній клас» 05.10.11

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

5 жовтня 2011 року в актовому залі Інституту журналістики Київського національного універмсітета ім. Тараса Шевченка відбулося урочисте нагородження переможців Х Всеукраїнського конкурсу «Журналісти – за середній клас». Телеканал «Перший діловий» став найкращим в номінації «Телекомпанія / канал».

Диплом переможця телеканалу вручили за «всебічне і об’єктивне висвітлення ходу ринкових реформ, проблем розвитку малого та середнього бізнесу, становлення середнього класу в Україні і створення портрета сучасного підприємця в засобах масової інформації».

Телеканал «Перший діловий» отримав чергову нагороду 05.09.11

За активну громадянську позицію, об’єктивне висвітлення новин у фінансовій сфері і популяризацію фінансової політики України в суспільстві телеканал «Перший діловий» був нагороджений дипломом Міністерства фінансів України.

2 вересня 2011 року в Українському домі відбулося урочисте нагородження національних і іноземних бізнес-структур, дипломатичного корпусу, органів влади та мас-медіа, присвячене Дню підприємця України.

Понад 300 представників бізнесу України були нагороджені орденами, медалями та дипломами. «Перший діловий» телеканал в особі голови правління Рудик Олени Олегівни був нагороджений дипломом від Міністерства фінансів України, так само дипломами були нагороджені шеф-редактор і журналісти телеканалу.

Диплом є відомчої заохочувальної нагородою, яку вручають, як виняток, співробітникам організацій, що не входять в сферу управління Міністерства, за значні досягнення в реалізації державної фінансової політики.

 

Телеканал «Перший діловий» отримав нагороду національної рейтингової програми «Діловий імідж» 25.06.2011

24 червня в Торгово-промисловій палаті України (м.Київ) відбулося урочисте нагородження учасників Національної презентаційно-рейтингової програми «Діловий імідж України. Визнання року – 2010 ».

Телеканал «Перший діловий» нагороджений Почесним дипломом учасника Національної презентаційно-рейтингової програми «Діловий імідж України. Визнання року – 2010 »за сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий внесок у соціально-економічний, науковий і культурний розвиток України, сприяння розвитку динамічного співробітництва та підйому позитивного іміджу української держави в світі.

Телеканал «Перший діловий» отримав нагороду міжнародного фестивалю 17.04.2011

 

15 апреля 2011 года  состоялось награждение победителей  VІ Всеукраинского

ІІІ Международного фестиваля «Молодое телевидение» имени В.Л. Чубасова.

В фестивале приняла участие Нью-Йоркская кино-академия и 64 телерадиокомпании и киношколы Украины и стран СНГ, были представлены свыше 400 кино/теле работ.

Авторы лучших программ стали обладателями почетных дипломов и статуэток “Ника”.

15 квітня 2011 року відбулися нагородження переможців VІ Всеукраїнського

ІІІ Міжнародного фестивалю «Молоде телебачення» імені В.Л. Чубасова.

У фестивалі взяла участь Нью-Йоркська кіно-академія і 64 телерадіокомпанії і кіношколи України та країн СНД, були представлені понад 400 кіно / теле робіт.

Автори кращих програм стали володарями почесних дипломів і статуеток “Ніка”.

Нагородження проходило в шести номінаціях: «Інформаційна програма», «Публіцистична програма», «Науково-пізнавальна програма», «Відеокліп», Рекламний ролик» (соціальна, комерційна реклама), «Студенська відеоробота».

У номінації «Інформаційна програма» і зайняла І місце творча група програми «Компанії та ринки» телеканалу «Перший діловий»,

автор програми Наталія Удовиченко і журналіст Євген Бенца.

III місце в цій же номінації посіла програма «Інформаційні підсумки» «Першого ділового» телеканалу.

Фестиваль «Молоде телебачення» є творчою лабораторією молодих теле-журналістів і кінематографістів. Головними критеріями оцінки на цьому конкурсі є фантазія і смак авторів, які надають свої роботи.

Цього року до складу журі фестивалю увійшли кінорежисери-сценаристи – лауреат Державної премії України імені Т. Шевченка, кінорежисер Анатолій Борсюк; народна артистка України Тетяна Цимбал та інші метри кіно та телебачення.

Президент фестивалю – кінорежисер Андрій Бенкендорф.

“Перший діловий” телеканал нагороджений за «Кращу телепередачу» 21.12.10

 

21 грудня 2010 року в Києві за підсумками Всеукраїнського конкурсу «Органік 2010» відбулося урочисте нагородження переможців.

Організатори конкурсу відзначили Перший діловий телеканал в номінації «Краща телепередача з висвітлення повного циклу органічного виробництва». Нагороду отримала програма «Здоровий бізнес».

Почесними дипломами так само були відзначені кращі виробники, переробники, торгові марки та інші активні учасники органічного руху України.

Телеканал «Перший діловий» визнаний лідером національного бізнесу 12.10.2010

11 жовтня 2010року «Перший Діловий» телеканал був нагороджений медаллю і дипломом – «Лідер національного бізнесу» Міжнародною академією Рейтингу популярності

і якості «Золота Фортуна» в номінації: «За вагомий внесок у розвиток українського телебачення та високий професіоналізм».

Урочиста церемонія нагородження відбулася у Великому конференц-залі НАН України (м.Київ.)

Медаль і диплом були вручені голові правління Олені Олегівні Рудик президентом Національної академії наук України Борисом Патоном.

Міжнародний академічний рейтинг «Золота Фортуна» проводиться в Україні з 1993 року. Щорічно високими нагородами в численних номінаціях відзначаються видатні особистості і трудові колективи України.

Засновниками і організаторами рейтингу виступають Національна академія наук України та Кабінет Міністрів України.

До складу президії Рейтингу входять президенти національних академій наук 29 країн світу.

На сьогоднішній день номінантами «Золотої Фортуни» є громадяни і підприємства 43 країн світу.

Телеканал «Перший діловий» нагороджений дипломом Міністерства економіки України 13.09.10

3 вересня 2010 року в Українському домі відбулося урочисте нагородження національних і іноземних бізнес-структур, дипломатичного корпусу, органів влади та мас-медіа, присвячене Дню підприємців України.

«Перший Діловий» телеканал в особі голови правління Рудик Олени Олегівни був нагороджений дипломом II ступеня Міністерства економіки України за плідну співпрацю та об’єктивне висвітлення розвитку економіки України.

Диплом є відомчої заохочувальної нагородою, яку вручають, як виняток, співробітникам організацій, що не входять в сферу управління Міністерства, за значні досягнення в реалізації державної економічної політики.

Телеканал «Перший діловий» нагороджений спецпризом «За об’єктивне висвітлення діяльності Донецької ТПП» 27.10.2010

26 листопада, в Донецькій торгово-промисловій палаті відбулося нагородження учасників II Регіонального конкурсу «Срібний кадуцей».

Професійний конкурс, в якому взяли участь 45 засобів масової інформації регіону, заснований Донецької ТПП і Комітетом ділової інформації і PR-технологій Донецької торгово-промислової палати. Його мета – відзначити мас-медіа, які висвітлюють питання економіки і підприємництва.

Учасники представили свої матеріали в наступних номінаціях: «За кращу публікацію про діяльність промислових підприємств Донецької області», «За інформаційну підтримку підприємств малого та середнього бізнесу Донецької області», «За створення портрета сучасного підприємця Донбасу в засобах масової інформації», також на конкурсі були представлені авторські проекти.

Переможцем в номінації «За об’єктивне висвітлення діяльності Донецької ТПП» став телевізійний канал «Перший Діловий».

Телеканал «Перший діловий» визнана кращим телеканалом ділових новин 23.10.2010

22 жовтня в рамках виставки ЕЕВС 2009 Telecom & Broadcasting відбулося вручення 1-ої премії інформаційно-аналітичного журналу про ТБ і телерадіомовлення «Mediasat» в сфері телеконтенту та обладнання.

Незважаючи на те, що нішеве тематичне українське телебачення існує не перший рік, премія «Mediasat» стала однією з перших, де в повній мірі були задіяні представники нішевого телебачення.

Голосування проходило серед читачів на сайті журналу з 5 по 17 жовтня. За цей час віддати голоси за кращих представників ринку серед нішевих каналів, провайдерів платного ТБ та абонентського обладнання встигли понад 5000 осіб.

«Перший Діловий» став першим в номінації «Кращий телеканал ділових новин». За телеканал віддали голоси майже половина з 5000 учасників опитування.

 

Телеканал «Перший діловий» в конкурсі «Золоте перо» став переможцем в номінації «Відкриття року» 27.02.2010

26 лютого в протягом більш ніж трьох годин в Жовтневому палаці кращих працівників ЗМІ урочисто нагороджували найвищою українською премією в галузі журналістики «Золоте перо». Церемонія вже стала традиційною, і в цьому році її провели в сьомий раз. Ведучими вечора стали Людмила Харів та Олексій Дівєєв-Церковний.

За внесок в розвиток інформаційних ресурсів ЗМІ телевізійний канал «Перший Діловий» переміг в номінації «Відкриття року».

Телеканал «Перший діловий» отримав нагороду національної рейтингової програми «Діловий імідж» 23.12.09

23 грудня 2009 року в Київському Будинку Вчителя відбулася урочиста церемонія нагородження Національної рейтингової програми «Діловий імідж України. Національні досягнення ».

Даний проект отримав підтримку Президента України, Голови Верховної Ради України, Прем’єр-міністра України, центральних органів виконавчої влади, Київської обласної та міської держадміністрацій, Національної академії наук України, Торгово-промислової палати України, Асоціації міст України, організацій, комітетів і ділових кіл країни.

В рамках премії Перший Діловий був відзначений за високий професіоналізм, вагомий внесок у соціально-економічний, науковий і культурний розвиток України, формування та популяризацію її гідного міжнародного іміджу.

“Перший діловий телеканал” підтвердив свій титул Кращого каналу ділових новин

   8 червня 2017 року, в івент-холі Freedom відбулася довгоочікувана щорічна подія – XIV церемонія нагородження переможців конкурсу «Фаворити Успіху – 2016». Уже не перший рік ця премія дістається «Першому Діловому телеканалі». Ось і в цей день канал отримав нагороду як Абсолютний фаворит в номінації «Канал ділових новин».

Ось уже з 2003 року, щорічно проходить цей конкурс, з метою визначити рейтинг якості та популярність торгових марок, методом експертного анкетування та масових опитувань громадськості.

Перший діловий телеканал, завдяки своїй працездатності та наполегливості, набрав найбільшу кількість балів від трьох респондентських груп: експертів медіа-галузі, знаменитих і успішних людей, а також, телеглядачів. Крім цього, на порталі конкурсу торгових марок проходило інтернет-голосування з 1 січня по 25 грудня 2016 року. Участь міг прийняти будь-який бажаючих, що власне і зробили 38419 респондентів з усіх куточків України.

Таким чином, в черговий раз «Перший Діловий телеканал» довів собі та всій Україні, що вся команда каналу стоїть на правильному шляху – шляху чесності, об’єктивності і справедливості. Кожен день, кожну годину, кожну хвилину канал працює над удосконаленням свого іміджу кращого каналу ділових новин, і доказом тому є нагорода «Абсолютний фаворит успіху -2016».