ФРС називає інфляцію та вибори в США ключовими ризиками для фінансової стабільності

ФРС. Звіт про фінансову стабільність
Поділитися:

У недавньому дослідженні зв’язків із центральними банками США, проведеному Федеральною резервною системою, стійка інфляція та довгострокові процентні ставки визначені, як ключові ризики для фінансової стабільності. Геополітичні проблеми та президентські вибори в США 2024 року також названі “потенційно небезпечними” джерелами ризиків.

У звіті ФРС, що містить результати піврічного опитування 25 учасників ринку, науковців та інших осіб, зазначено, що контакти відзначили декілька областей невизначеності, включаючи торгову політику та інші аспекти зовнішньої політики, пов’язані з поглибленням геополітичної напруженості. Вони також відзначили політичну невизначеність, пов’язану з майбутніми виборами у США, які відбудуться у листопаді.

В останньому звіті ФРС з фінансової стабільності було відзначено, що більше двох років тому ФРС розпочала агресивний цикл підвищення процентних ставок з метою стримування інфляції. Однак звіт містить мало свідчень про широко поширені ризики для фінансової системи, хоча вартість запозичень залишається на найвищому рівні за чверть століття.

Ознайомитись в форматі PDFЗвіт про фінансову стабільність

за матеріалами ФРС

Читайте також
22 Травня 2024 року - 10:41
У Комітеті з питань економічного розвитку під керівництвом Голови Комітету...
GM Energy
19 Квітня 2024 року - 13:04
GM Energy презентувала двунаправлені зарядні пристрої для електромобілів “від автомобіля...
5 Січня 2023 року - 0:22
Повідомляємо, що Шкіря Ігор Миколайович є власником торгівельної марки «ПЕРШИЙ...
28 Лютого 2022 року - 12:12
Поки що невідомо, яку саме спадщину художниці Україна втратила