Найбільша вітрова електростанція штату Вашингтон зменшилася на 50%

Horse Heaven clean energy
Поділитися:

Електростанція Horse Heaven Clean Energy вартістю 1,7 мільярда доларів та потужністю 1150 мегаватт (МВт), яка включає в себе вітряні, сонячні та акумуляторні батареї, зазнала значного скорочення. Спочатку планувалося встановити 244 вітряні турбіни на відстані 24 миль від гір та три сонячні ферми на площі понад 5447 акрів на південь від Трі-Сітіс, недалеко від кордону з Орегоном.

Однак за останні три роки компанія Horse Heaven застрягла на етапі отримання дозволів від Ради з оцінки енергетичних об’єктів (EFSEC), що складається з семи членів. Вчора EFSEC проголосував 5-2 за правило, згідно з яким нові вітряні турбіни не можуть розміщуватися ближче ніж дві милі від гнізд зникаючих железистих яструбів.

Железистий яструб відноситься до видів, чиї місця існування потребують захисту, і його гнізда можуть бути виявлені на всій території проекту. Хоча гнізда часто залишаються порожніми, відомо, що найбільші яструби в Північній Америці повертаються до своїх гнізд через багато років.

Отже, це рішення фактично зменшує кількість вітряних турбін Horse Heaven майже вдвічі. Компанія Scout Clean Energy з Колорадо, розробник проекту, не задоволена, проте може оскаржити це рішення в EFSEC. Якщо це не призведе до результату, справа буде передана губернатору Джею Інслі (D-WA), який прийме остаточне рішення.

З потужністю 3,4 ГВт вітрова енергія посідає друге місце за обсягом виробництва відновлюваної енергії в штаті після гідроенергетики, яка забезпечує 60% загального виробництва електроенергії в Вашингтоні. У 2023 році частка енергії, отриманої від вітру, становила майже 8% від усього виробленого електричного струму в штаті.

Штат Вашингтон посідає третє місце в США за виробництвом енергії з відновлювальних джерел, уступаючи лише Каліфорнії та Техасу. Однак природний газ є другим за розміром джерелом чистої енергії в штаті, а к 2023 року, за даними Управління з енергетичної інформації США (EIA), його частка в загальному виробництві електроенергії в Вашингтоні складе близько 18%.

К 2045 року 100% усієї споживаної жителями штату Вашингтон електроенергії має надходити з відновлювальних джерел або джерел.

за матеріалами  Electrek

Читайте також
22 Травня 2024 року - 10:41
У Комітеті з питань економічного розвитку під керівництвом Голови Комітету...
GM Energy
19 Квітня 2024 року - 13:04
GM Energy презентувала двунаправлені зарядні пристрої для електромобілів “від автомобіля...
5 Січня 2023 року - 0:22
Повідомляємо, що Шкіря Ігор Миколайович є власником торгівельної марки «ПЕРШИЙ...
28 Лютого 2022 року - 12:12
Поки що невідомо, яку саме спадщину художниці Україна втратила