В Україні можуть створити базу даних ДНК злочинців

Поділитися:

Всіх злочинців, які потрапили до в’язниць через насильницькі злочини, зобов’яжуть здавати аналізи ДНК. Це дозволить зібрати базу даних, яку потім можна буде використовувати у розслідуваннях злочинів. Така база помітно прискорить пошуки, а подекуди стане єдиною можливістю знайти винного у злочині.

На створення бази даних виділять майже 277 мільйонів гривень. Про це та про загальні положення йдеться у законопроекті №4265, який сьогодні, 17 лютого, будуть розглядати у Верховній Раді України.

Раніше повідомлялося про те, що перша в’язниця виставлена на аукціон. Міністерство юстиції України виставило на аукціон Ірпінський виправний центр №132. Про це повідомляє пресслужба міністерства.

Також ми писали й про те, що ув’язненим будуть давати рибу за завищеними цінами. Відомо, що за підсумками конкурсу переможцем стала компанія ТОВ «Еммі Він», яка запропонувала підсумкову вартість в 131,15 млн гривень. В рамках угоди підприємство має поставити в вітчизняні в’язниці не менше 1490 тонн замороженої обезголовленої риби, зокрема хек, минтай, морського окуня, сайду та інші види. Середня ціна за один кілограм становить 88 гривень.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
26 Січня 2022 року - 16:29
З часом дозволять витрачати отримані кошти на оплату комунальних
26 Січня 2022 року - 15:59
У зіткненнях постраждали вісімнадцять поліцейських та троє активістів
26 Січня 2022 року - 15:33
Причина – велика кількість хворих
26 Січня 2022 року - 13:24
Перехід на низьковуглецеві методи та відмова від сільського господарства