У НАЗК пояснили зменшення кількості декларацій чиновників

Поділитися:

У Національному агентстві з питань запобігання корупції пояснили зменшення за рік кількості учасників декларування доходів із 900 тисяч до 782 тисяч скороченням кількості депутатів місцевих рад у результаті адміністративно-територіальної реформи.

За словами глави НАЗК Олександра Новікова, кампанія декларування засвідчила, що стратегія запобігання корупції вже реалізовується. Один із її принципів, а їх п’ять – це оптимізація функцій держави та місцевого самоврядування. Зменшення чиновницького апарату, а, відтак, і навантаження на суспільство – один з індикаторів цієї оптимізації. Держава оптимізувала свій апарат за рік на понад 100 тисяч публічних службовців.

Посадовець наголосив, що кампанія зі здачі електронних декларацій, яка завершилась 1 квітня, насправді свідчить не про динаміку боротьби з корупцією, а про динаміку її запобігання.

Раніше повідомлялося, що Нацагентство з питань запобігання корупції передало до суду адмінпротокол на тимчасового виконувача обов’язків глави держпідприємства “НАЕК “Енергоатом” Петра Котіна у зв’язку з невиконанням припису.

Також ми писали, що фахівці НАЗК проаналізували поточні закони в земельній сфері та визначили лазівки, через які шахраї реалізовують свої протизаконні махінації.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
9 Травня 2021 року - 22:46
Станом на зараз підписано 217 таких договорів
9 Травня 2021 року - 21:43
Все це заплановано в рамках «Великої приватизації»
9 Травня 2021 року - 21:14
Йдеться про обставини розірвання орендного договору та роль у цьому...
9 Травня 2021 року - 20:16
Одна з причин — постійне і навмисне заниження показників лічильників,...