Татаров прийшов в НАБУ на допит

Поділитися:

У понеділок, 21 листопада, в НАБУ (Національне антикорупційне бюро України) прибув заступник голови Офісу президента Олег Татаров для допиту по його справі. Після візиту він зустрівся з представниками ЗМІ.

Як зазначив Татарів під час брифінгу, він всього за півгодини до свого візиту в НАБУ отримав виклик на допит. За словами чиновника, раніше його ніхто не викликав. Про те, що детективи антикорупційного органу робили в п’ятницю, 18 грудня, йому теж не відомо. Відразу ж після отримання документів про процес стосовно нього захисник чиновника розмістив оголошення, що вони готові прибути в будь-який час і в будь-яке місце на допит.

Ще Олег Татаров представникам преси заявив наступне:

«Дізнався, як і ви, з преси, що є певне розслідування. Найближчим часом доведу, що це фейк, а не розслідування, і покажу всьому суспільству, що дії, які здійснювалися проти мене, недостатньо легітимні».

Нагадаємо, суддя Печерського райсуду Києва Сергій Вовк прийняв рішення про передачу справи, в якій фігурує заступник глави Офісу президента Олег Татаров, в Державне бюро розслідувань (ДБР).

Також раніше ми привели думку експерта про те, що об’єкти «Укрбуду» не добудовуються тому, що до влади з «Укрбуду» прийшов нинішній заступник керівника Офісу президента Олег Татаров.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
16 Червня 2021 року - 18:35
У п'ятницю і на вихідних температура повітря сягне +27...+29.
16 Червня 2021 року - 14:18
Оголошено і нова дата закінчення карантину 3 31 серпня цього...
16 Червня 2021 року - 12:57
Загальна сума афери - 54 мільйони гривень
16 Червня 2021 року - 12:32
Закон тільки прийнятий, а експерти вже зайнялися аналізом