США реформують фінансовий сектор в Україні

Поділитися:

На сайті Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) повідомили, що відомство на даний момент вивчає можливість запуску нової програми, спрямованої на реформування фінансового сектора України.

Відомо, що майбутня ініціатива «посприяє підтримці економічного зростання і зниження корупції в Україні», про це розповіли в USAID.

Так, нова програма буде спрямована на подальше перетворення фінансового сектора країни «в систему, яка не допускає відмивання грошей, заохочує накопичення заощаджень та інвестиції», а також «надає необхідні послуги і інструменти споживачам з тим, щоб вони могли найкращим чином управляти своїм бізнесом і життям », відзначають в агентстві.

Слід зазначити, що представники USAID звернулися до зацікавлених в участі в ньому партнерським організаціям з проханням надсилати заявки, в яких повинна міститися інформація про їхній досвід і можливості.

Нагадаємо, що в Міжнародному валютному фонді висловили занепокоєння у зв’язку з деякими пунктами антикорупційної реформи України. Про це повідомляє заступник міністра фінансів України.

За словами чиновника, незважаючи на те, що Україна виконала головні пункти для отримання траншу з боку МВФ, на даний момент організація все ще невпевнена в парі важливих рішень з боку України.

Раніше повідомлялося, що в Україні поступово припиняє свою діяльність урядова програма «Доступні кредити 5-7-9%», яку раніше ініціювали на вимогу глави держави. Про це повідомляє керуючий партнер «Фінансового клубу».

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Підсумкові випуски новин
Читайте також
25 Листопада 2020 року - 10:10
Відповідний проект був створений за участю Державної прикордонної служби України
25 Листопада 2020 року - 10:02
Такому рішенню передувало дослідження з приводу проблем з подушками безпеки...
25 Листопада 2020 року - 9:51
Середня вартість одного тесту в Чехії - 200 крон
25 Листопада 2020 року - 9:33
Такі дії стали результатом порушення закону про нерозповсюдження зброї відносно...