Мінцифри запустило карту підприємництва

Поділитися:

Інтерактивну карту підтримки підприємництва представили в Міністерстві цифрової трансформації. Новий електронний сервіс допомагає знаходити організації для допомоги бізнесменам на місцях. Крім цього, програма має функцію “залишити заявку” на конкретному проекті.

«Карта стане єдиним центром даних: кожен може знайти вичерпну інформацію про інкубатори, акселератори, фонди, бізнес-асоціації та інші об’єкти інфраструктури підтримки підприємництва в своїй громаді і регіоні», – сказано в повідомленні відомства.

Інтерактивна карта вже доступна на порталі “Дія”.

Нагадаємо, що в контексті боротьби з недостатнім збором доходів до держбюджету Міністерство цифрової трансформації в 2020 році планує поліпшити електронну взаємодію з митницею для відстеження товарів після перетину кордону. Такими планами поділився віце-прем’єр-міністр цифрової трансформації.

«У цьому році ми плануємо налагодити електронну взаємодію з митницею для можливості відстеження товарів відразу після перетину кордону, що зупинить використання різних схем« сірих »товарів», – сказав чиновник.

Раніше повідомлялося, що Міністерство цифрової трансформації запустило бета-тестування реєстрації ТОВ через портал «Дія». За інформацією міністерства, послугою скористалися вже 20 тисяч громадян.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
31 Липня 2021 року - 22:38
Йдеться про провінції Анталья, Мугла, Ізмір, Адана та Османіє.
31 Липня 2021 року - 21:05
У наступному місяці буде чотири вихідних поспіль.
31 Липня 2021 року - 19:10
З 2 серпня температура повітря опуститься до плюс 22-24 градусів.
Хакеры
31 Липня 2021 року - 18:33
Хакери зламали у 2020 році облікові записи е-пошти найвідоміших американських...