Британія додатково виділить на підтримку України понад мільярд доларів

Поділитися:

Велика Британія додатково виділить для підтримки України 1,3 мільярда доларів. Про це повідомив очільник Міністерства закордонних справ України Дмитро Кулеба у Twitter.

Він розповів про завершення у Лондоні підготовчого засідання діалогу стратегічного партнерства Україна-Британія. Також висловив подяку британським партнерам за кроки, які є свідченням того, що Київ і Лондон є близькими союзниками.

За словами міністра, виділені Британією додаткові кошти будуть спрямовані на три сфери.

«Виділені ресурси підуть на проекти у сфері інфраструктури, охорони здоров’я та чистої енергетики», – уточнив очільник зовнішньополітичного відомства.

Раніше глава держави Володимир Зеленський повідомляв про те, що Британія збільшить фінансову підтримку України. Він називав суму в 1 мільярд фунтів стерлінгів, що у перерахунку – близько 1,3 мільярда доларів.

Як відомо, Велика Британія надасть Україні кредит на 1,7 мільярда фунтів стерлінгів для розвитку українських Військово-морських сил. Відповідну українсько-британську рамкову угоду було підписано 12 листопада в Лондоні.

Нагадаємо, що Україна не хоче будувати ракетні катери разом з Британією. Йдеться про проект «Гроза» — це катер, про який говорять уже три десятки років.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
14 Листопада 2022 року - 19:38
30 вересня російський фюрер путін з пафосом заявив про «приєднання»...
28 Лютого 2022 року - 12:12
Поки що невідомо, яку саме спадщину художниці Україна втратила
28 Лютого 2022 року - 10:30
Українська делегація їхала через Польщу
28 Лютого 2022 року - 9:44
Україна вже знищила 29 літаків РФ