В Україні зменшили розмір субсидій

Поділитися:

У відділі пільг та житлових субсидій Харківського обласного департаменту повідомили, що розмір субсидії за лютий зменшили в порівнянні з першим місяцем 2021 року. Перерахунок був проведений через зміну вартості газу.

Відомо, що коли розраховували субсидії за січень, закладали ціну на газ 9,90 гривні за кубічний метр. У лютому 2021 роки її змінили на 6,99 гривні за кубометр. Таку ж вартість газу встановили і за січень, а субсидії перерахували.

«У лютому, коли проводили нарахування та виплату житлових субсидій та пільг, врахували те, що була нарахована зайва субсидія за січень, і вона була утримана з поточних нарахувань за лютий, – пояснюють експерти. – У березні вже ніяких відрахувань не буде, і люди отримають суму житлової субсидії або пільги по соціальних нормативів і з вартістю природного газу 6,99 ».

Нагадаємо, що 7 квітня ціни на газ в Європі підвищилися до максимуму за період останніх двох місяців. Про це свідчать дані міжнародних бірж. Повідомляється, що на момент сьогоднішнього ранку на голландському хабі TTF газ подорожчав до 249 доларів за одну тисячу кубометрів блакитного палива.

Раніше повідомлялося, що громадяни України втратили багато коштів на оплату комунальних послуг в січні. Тому у Верховній Раді мають намір звернутися до представників Кабінету міністрів для вирішення цього питання.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
9 Травня 2021 року - 22:46
Станом на зараз підписано 217 таких договорів
9 Травня 2021 року - 21:43
Все це заплановано в рамках «Великої приватизації»
9 Травня 2021 року - 21:14
Йдеться про обставини розірвання орендного договору та роль у цьому...
9 Травня 2021 року - 20:16
Одна з причин — постійне і навмисне заниження показників лічильників,...