У Польщі фіксують величезний попит на українських заробітчан

Поділитися:

У Польщі фіксують високий попит на заробітчан з України. Як зазначають експерти, однією з причин є те, що країна виходить з кризи і потребує робочої сили. Так, обсяг ВВП в цій країні під кінець року підвищиться на 11,1%.

Дефіцит працівників з України спостерігається у всіх ключових галузях економіки. Найбільше працівників потребують харчові заводи, склади та виробництво. У Польщі саме на виробничих підприємствах харчової і переробної промисловості, на будівництві – працює близько 80% громадян України. Бракує кадрів і в сфері обслуговування і гостинності.

Найбільший дефіцит кадрів – у сферах, де необхідна чоловіча робота. Це виробництво дерев’яних і металевих виробів, на заводах з виробництва пластикових виробів. Там за місяць можна заробити 25,5-30,1 тисяч гривень. Стільки ж можна заробити, займаючись упаковкою одягу і сортуванням замовлень. До 40 тис. грн пропонується у вакансіях – забій птахів та упаковка готової продукції. Знання польської мови – не обов’язкове.

Нагадаємо, що за перше півріччя 2021 року українські трудові мігранти перерахували в Україну понад 2,5 млрд євро. Про це свідчать дані НБУ.

Також ми писали, що українські заробітчани надають перевагу Німеччині замість Польщі.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
18 Січня 2022 року - 15:33
152 млн євро дадуть на кризи в Україні, на Західних...
18 Січня 2022 року - 12:42
Роком раніше було запущено ще 41 свердловину з видобутку газу
18 Січня 2022 року - 11:02
У межах UNIFIER знаходяться близько 200 канадських військових
18 Січня 2022 року - 10:37
У вигляді допомоги захисту від Росії