У Мінсоцполітики пообіцяли нові пенсії працюючим

Поділитися:

Міністерство соціальної політики працює над новою пенсійною реформою, яку має намір запустити влада країни. Згідно з нею, громадяни України будуть отримувати допомогу на рівні не нижче 40% від свого заробітку до виходу на пенсію. Зокрема при наявності повного страхового стажу.. Такий підхід анонсувала міністр соціальної політики.

Водночас незалежно від своїх доходів пенсіонер у будь-якому випадку не буде отримувати суму, що перевищує максимальну пенсію. Тобто не більше, ніж 18 540 грн.

«Держава повинна гарантувати людям з повним страховим стажем коефіцієнт заміщення пенсією заробітку не нижче 40%, людям зі стажем 15 років — страхову пенсію, можливо, з більш низьким заміщенням, але за загальною формулою, людям зі стажем від п’яти років — допомога від держави для забезпечення, по крайней мере, прожиткового мінімуму», — пояснила міністр соціальної політики.

Нагадаємо, у Міністерстві соціальної політики розповіли, що для того, аби отримати пенсію на рівні прожиткового мінімуму необхідно мати мінімум 5 років офіційного страхового стажу. Водночас максимальні виплати отримають люди з повним стажем.

Також ми писали, що уряд планує за сім етапів підвищити в Україні мінімальні пенсійні виплати. За словами очільника Міністерства фінансів Сергія Марченка, кошти на заплановане підвищення є.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
25 Вересня 2021 року - 21:58
Оскільки електричні моделі не є транспортними засобами - їх використовуватимуть...
25 Вересня 2021 року - 21:05
Справу досі не передано до суду через затягування процесу одним...
25 Вересня 2021 року - 20:15
Також можна буде оформити субсидії і соцдопомогу для малозабезпечених.
25 Вересня 2021 року - 18:01
Держстат підрахував, на скільки впало споживання основних видів харчових продуктів.