Співробітники Мінцифри отримуватимуть зарплату електронними гривнями

Поділитися:

Працівники Міністерства цифрової трансформації вже цього року почнуть отримувати заробітну плату електронними гривнями. Такі плани Національного банку та Мінцифри в рамках пілотного проекту.

Відомо, що зараз обмежена можливість використання такого інструменту, однак з технологічної точки зору здатні запустити пілот. Водночас, повноцінний запуск електронної гривні відбудеться не раніше кінця наступного року, додають ініціатори.

Раніше Національний банк став розглядати можливість випуску власної цифрової валюти електронної гривні ще в 2016-му. Через два роки по тому був запущений пілотний проект на платформі блокчейн із випуску електронної гривні для роздрібних платежів.

Нагадаємо, міністр цифрової трансформації повідомив, що Мінцифри починає бета-тестування СOVID-сертифікатів в додатку «‎Дія»‎. Зокрема, для пристроїв на операційній системі Android.

Також ми писали, що Міністерство цифрової трансформації спільно з іншими відомствами та представниками бізнесу розробило стратегію щодо розвитку в Україні ринку віртуальних активів, яка діятиме до 2024 року.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
6 Грудня 2021 року - 22:26
Суворі карантинні заходи діятимуть до 11 грудня
6 Грудня 2021 року - 19:54
Через поширення штаму коронавірусу «Омікрон» Всесвітня організація охорони здоров’я рекомендує...
6 Грудня 2021 року - 19:16
Резонансна справа, в якій фігурує брат скандального глави Окружного суду...
6 Грудня 2021 року - 17:27
У Міністерстві закордонних справ порадили українцям наразі утриматися від поїздки...