Мінцифри створить регламент для криптовалюти

Поділитися:

Міністерство цифрової трансформації спільно з іншими відомствами та представниками бізнесу розробило стратегію щодо розвитку в Україні ринку віртуальних активів, яка діятиме до 2024 року.

Зокрема, стратегія передбачає розробку термінології і підзаконних актів, просування токенізації реальних активів, а також появу освітніх матеріалів як на базовому, так і на вищому та галузевому рівнях. Окрім того, стратегія передбачає, що буде
запущено пілотний шлюз «фіат-крипту» і можливість купівлі хліба за токени, появу «пісочниці» для проєктів екосистеми електронних активів.

За планами, прописаними у стратегії, наша країна до травня 2024-го повинна увійти у десятку країн з інтеграції криптовалюти. Зокрема, до цього часу 47% громадян України користуватимуться цифровою валютою, 10% бізнесу токенізують активи чи використовуватимуть у своїй діяльності.

Як очікується, в Україні до кінця року ухвалять закон щодо віртуальних активів, а також норм їх оподаткування. Хочуть запровадити політику щодо боротьби з відмиванням грошей для біткоін-бірж та обмінників.

Нагадаємо, у Міністерстві цифрової трансформації створили робочу групу, яка займатиметься реформою галузі ІТ в освіті. Таку інформацію оприлюднили у пресслужбі відомства, спираючись на слова міністра цифрової трансформації.

Раніше ми повідомляли, що Мінцифри розповіли, що планують прискорити розвиток хмарних технологій, цифрової трансформації і впровадження інновацій. Зазначається, що 15 липня у Лондоні було підписано меморандум про співпрацю із компанією Amazon.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
26 Липня 2021 року - 22:47
Про це повідомляється у проекті постанови Кабміну
26 Липня 2021 року - 21:30
У МЗС наголошують, що країни можуть змінювати правила в'їзду.
26 Липня 2021 року - 19:29
Державна програма почне діяти з 1 січня 2022 року
26 Липня 2021 року - 18:33
В НКРЕКП повідомили, що в Україні мають намір вирівняти тарифи...