Швейцарія дозволила оплачувати податки біткоіни

Поділитися:

Європейські ЗМІ повідомляють, що з березня в Швейцарії цифрові гроші стали доступні у великих роздрібних мережах у вигляді ваучерів cryptonow. Вони дозволяють купувати біткоіни, не маючи знаннями про технології блокчейну. Пропонуються карти номіналом від 50 до 500 франків.

Відомо, що будь-який, у кого є карта cryptonow, сам вирішує, коли він хоче активувати її на своєму смартфоні або комп’ютері. Після активації вартість ваучерної карти конвертується в біткоіни за курсом обміну в реальному часі. На ваучерах біткоіни можуть зберігатися надійно тривалий час.

Крім того, експерти припускають, що попит на біткоіни буде сильно зростати в найближчі роки.

“Мова йде не про те, щоб просто швидко розбагатіти. Люди повинні отримати доступ до альтернативної, незалежної валюти, так званого “цифрового золота”. Ці гроші можна витратити на інвестиції. У Швейцарії карти з біткоіни скоро стануть звичайним явищем на автомобільних заправках”, – вважають фахівці.

Нагадаємо, що в Національному банку вважають криптовалюту ризиковою, як і відносини з клієнтами, які працюють в сфері віртуальних активів.

Раніше повідомлялося, що біткоін встановив новий світовий рекорд. Ціна найбільшої криптовалюти в світі виросла на 6,5%. Це більш як 61,5 тисячі доларів. За рік ціна біткоіни зросла на 120%, а загальна капіталізація цифрової валюти перевищила 1 трлн доларів.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
9 Травня 2021 року - 22:46
Станом на зараз підписано 217 таких договорів
9 Травня 2021 року - 21:43
Все це заплановано в рамках «Великої приватизації»
9 Травня 2021 року - 21:14
Йдеться про обставини розірвання орендного договору та роль у цьому...
9 Травня 2021 року - 20:16
Одна з причин — постійне і навмисне заниження показників лічильників,...