Промисловість і населення будуть платити за електрику одну ціну

Поділитися:

Керівник НКРЕКП заявив, що вирівнювання тарифів на електрику є неминучим. На його думку, промисловість та населення повинні платити за електрику одну ціну.

«‎Обговорюються різні сценарії, але в нас немає іншого майбутнього, крім поступового вирівнювання тарифів для промисловості і населення. Це великий самообман, коли ми вважаємо, що людина, яка платить за електроенергію менше, дійсно отримує від цього якусь користь»‎, — зазначив керівник НКРЕКП.

Він вважає, що для регулятора найбільш прийнятним варіантом є приведення тарифів до економічно обґрунтованого рівня для всіх споживачів, а також одночасна адресна допомога споживачам, які цього потребують.

«Я не можу оприлюднити всі варіанти підвищення цін. Який варіант буде прийнятий і чи буде прийнятий з 1 серпня, ми сказати не можемо, тому що це політичне рішення Кабміну. Думаю, чекати залишилося зовсім небагато», — заявив очільник НКРЕКП.

Нагадаємо, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) наклала штраф на відразу п’ять вітчизняних енергопостачальників.Відомо, що загальна сума штрафу склала 595 тисяч гривень. Санкції були призначені регулятором за порушення ліцензійних умов.

Також ми писали, що НКРЕКП скоректує рішення щодо ринку «на добу вперед».

Читайте також
11 Червня 2024 року - 11:48
Ринок праці у травні нагадував безлюдну пустелю: кількість шукачів та...
6 Червня 2024 року - 12:36
Кадровий дефіцит в Україні стає серйозною загрозою для економіки в...
31 Травня 2024 року - 17:54
Як повідомляє Reuters, кількість українців, які живуть у бідності, зросла...
31 Травня 2024 року - 14:42
28 травня на території МВЦ в м. Києві за підтримки...