Податківці подали позов проти «Укркосмоса» на півмільярда

Поділитися:

Адміністративний суд Києва відкрив провадження за позовом Державної податкової служби – проти Укркосмоса. Про це повідомили у випуску новин “Першого Ділового” телеканалу.

Відомо, що Державна податкова служба вимагає примусово стягнути з держпідприємства прострочену заборгованість по кредиту від Канадського експортного агентства. Його приваблювали під державні гарантії ще в 2009-му. Кабмін завершив виплачувати з бюджету кредит замість Укркосмоса в кінці 2019 року. Він в еквіваленті перевищив 6 млрд грн.

Як встановили в НАБУ, значну частину коштів, які повинні були піти на погашення позики, вкрали чиновники “Укркосмоса”. У той же час, напівготовий супутник “Либідь”, на будівництво якого і брали гроші, з 2014 року знаходиться на російському підприємстві “Інформаційні супутникові системи” в Красноярську.

Нагадаємо, що майже 1,8 тисячі українців задекларували доходи понад мільйон гривень. Такі дані опублікувала прес-служба Державної податкової служби.

Раніше повідомлялося, що в кінці жовтня цього року Верховний суд скасував постанову Київського Північного апеляційного господарського суду про придбання фірмою «Дарниця» акцій Борщагівського фармзаводу.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Підсумкові випуски новин
Читайте також
28 Листопада 2020 року - 21:59
І найманим працівникам за законом теж обіцяють компенсацію
28 Листопада 2020 року - 21:26
Ініціативу МОЗ в уряді відкинули
28 Листопада 2020 року - 20:27
Додатково хочуть змусити платити за воду, вивезення сміття та опалення
28 Листопада 2020 року - 19:54
В уряді запропонували парламентаріям вилучити із запланованих витрат на освіту...