Олега Татарова рятують від вручення підозри

Поділитися:

Намагаються врятувати від вручення підозри заступника голови офісу президента Олега Татарова. Шевченківський суд міста Києва розпочав розгляд скарги щодо незаконного вручення йому підозри. З позовом до суду звернулися адвокати чиновника. Аргументують своє рішення тим. що Олег Татаров має статус адвоката, і тому на нього розповсюджується спеціальна процедура. Про це повідомили журналісти «Першого Ділового» телеканалу.

До того ж підозру принесли за місцем роботи, в Офіс президента, а не за місцем проживання, а це є порушенням процесуальних норм. На підставі цього адвокат наполягає на вилученні зі справи повідомлення про вручення підозри.

Сторона обвинувачення запевняє, що нею були дотримані усі необхідні процедури. Суддя для ознайомлення з поданим документами переніс засідання суду на 25 лютого.

Нагадаємо у грудні минулого року прокурори Спеціалізованої антикорупційної прокуратури оголосили Татарову підозру у співучасті щодо передачі хабаря за неправдивий висновок експерта, де була занижена вартість квартир для нацгвардійців. Сума збитків сягнула 81 млн грн.

Раніше повідомлялося, що САП хоче заарештувати Татарова.

Також ми писали й про те, що САП взялася за Володимира Омеляна.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
31 Липня 2021 року - 22:38
Йдеться про провінції Анталья, Мугла, Ізмір, Адана та Османіє.
31 Липня 2021 року - 21:05
У наступному місяці буде чотири вихідних поспіль.
31 Липня 2021 року - 19:10
З 2 серпня температура повітря опуститься до плюс 22-24 градусів.
Хакеры
31 Липня 2021 року - 18:33
Хакери зламали у 2020 році облікові записи е-пошти найвідоміших американських...