«Нафтогаз» буде постачати газ за вказаною ціною через свою компанію

Поділитися:

До кінця опалювального сезону НАК “Нафтогаз України” готовий забезпечити всіх побутових споживачів газом за запропонованою Кабміном регульованої ціною 6,99 грн за кубометр. При цьому НАК хоче зробити це через власне дочірнє підприємство – ТОВ “Газопостачальна компанія” Нафтогаз України “.

Відомо, що для клієнтів, які оформили тарифний план “Річний”, вартість газу не зміниться і складе 4,73 грн, 5,24 грн і 6,45 грн за куб. м, відповідно до умов договорів.

Слід зазначити, що “Газопостачальна компанія” Нафтогаз України “, як постачальник” останньої надії “, також готова поставляти газ усім споживачам, яких діючі постачальники не зможуть або відмовляться забезпечувати паливом по регульованій ціні.

“Ми готові мінімізувати тиск цін на енергоносії на незахищені верстви населення під час карантинних обмежень. Ми готові” прийняти на ПОН “(постачальника останньої надії, – ред.) Всіх, хто опиниться без постачальника газу в разі неготовності газсбитовой компанії забезпечити визначену урядом ціну в 6,99 грн за куб. м “, – говорять в” Нафтогазі “.

Разом з тим в НАК висловили надію, що час дії державної регульованої ціни на газ, НКРЕКП і Антимонопольний комітет ефективно використовують для дослідження порушень на ринку газу, зроблять об’єктивні висновки і зроблять дієвих заходів щодо захисту споживачів та учасників ринку.

Нагадаємо, що на весь час карантину у зв’язку з пандемією коронавірусу або до закінчення опалювального сезону Кабінет міністрів вводить держрегулювання вартості газу для населення. Громадяни України будуть платити за «блакитне паливо» на 30% менше. Це було вирішено на засіданні уряду в середу, 13 січня.

Раніше повідомлялося, що надходження до державного та місцевих бюджетів від Групи «Нафтогаз» за весь 2020 рік склали близько 141,5 млрд грн. Про це повідомляється в прес-релізі компанії.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Підсумкові випуски новин
Читайте також
25 Січня 2021 року - 7:59
Співпраця з Мотор Січ направлено на розвиток військової промисловості і...
25 Січня 2021 року - 7:40
Стало відомо, чи мають право українські правоохоронці конфіскувати в українців...
24 Січня 2021 року - 23:01
Згідно з прогнозами, вже у 2024 році до 90 відсотків...
24 Січня 2021 року - 22:01
Водій повинен буде заглушити двигун і вийти з автомобіля для...