На розвиток креативних індустрій виділять понад 0,5 млрд. гривень

Поділитися:

Виконавчий директор Українського культурного фонду під час обговорення грантових програм на 2022 рік анонсував грошові вкладення у розмірі 588 мільйонів гривень.

За його словами, ця сума коштів піде виключно на грантові програми, завдяки яким очікується реалізація планів з художньо-культурних проектів із грантоодержувачами. Водночас він додав, що загальна сума вкладень у розвиток культурної інституції, до якої також входить фінансування проектів, функціональність фонду та фінансування ради експертів відповідної сфери діяльності, сягне 703 мільйонів гривень.

У звіті за 2021 рік уточнюється, що УКФ підтримав 546 проектів, 510 договорів укладених з метою надання фінансування, 36 договорів укладено з метою надання стипендій на суму 499,3 мільйонів гривень та 3,9 мільйона гривень відповідно.

Що ж до майбутнього грантового сезону, планується запровадити 9 програм та 29 лотів. У період з листопада 2021 року по січень 2022 року відкриються можливості для заявників на гранти: «Культура плюс», «Дослідження. Освіта. Резиденції. Стипендії”, “Культурні столиці України”, “Інноваційний культурний продукт”, “Гранд-подія”, “Аудіовізуальне мистецтво”, “Культура. Регіони», «Культура без бар’єрів», «Культурна спадщина».

Раніше ми писали про те, що в Україні з’явилися нові стандартні культурні послуги.

Також ми повідомляли про відставку міністра культури та інформаційної політики України.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
3 Грудня 2021 року - 7:42
Техніка вже заступила на бойове чергування на курильському острові Матуа
2 Грудня 2021 року - 22:22
В Україні відкриють 100 офлайн-центрів підтримки для надання допомоги під...
2 Грудня 2021 року - 20:43
Ціна питання — 9 мільярдів гривень, проте судова тяганина зайшла...
2 Грудня 2021 року - 16:02
Кількість країн, які передають дані про виявлення штаму коронавірусу «Омікрон»...