Біткоїн продовжує дорожчати

Поділитися:

10 квітня середня ринкова вартість біткоїну зросла до 61 тисячі доларів. Так, за добу головна цифрова валюта подорожчала на 5%. Про це свідчать дані біржі CoinMarketCap.

Водночас ринкова капіталізація криптовалюти зросла до 1136 млрд доларів.

Кріптоблогер HornHairs в Twitter повідомив, що зараз безліч людей чекає або продовження зростання, або масштабної корекції біткоїну. Саме відмітка в 60 тисяч доларів є ключовою. Якщо криптовалюті вдасться утримати цю межу, то це додасть їй “першу космічну швидкість”.

Слід зазначити, що нова хвиля зростання курсу валюти почалася в грудні, коли за кілька тижнів біткоїн подорожчав на 40%. За підсумками 2020 курс виріс на 240%.

Нагадаємо, що європейські ЗМІ повідомляють, що з березня в Швейцарії цифрові гроші стали доступні у великих роздрібних мережах у вигляді ваучерів cryptonow. Вони дозволяють купувати біткоіни, не маючи знаннями про технології блокчейну. Пропонуються карти номіналом від 50 до 500 франків.

Раніше повідомлялося, що вперше за більш ніж рік біткоїн почав рости в лютому минулого року. Тоді курс перевищив 10 тисяч доларів. А вже місяцем пізніше – просів на третину. В останньому кварталі 2020 го криптовалюта почала стрімко набирати обертів і встановлювати нові рекорди.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
9 Травня 2021 року - 22:46
Станом на зараз підписано 217 таких договорів
9 Травня 2021 року - 21:43
Все це заплановано в рамках «Великої приватизації»
9 Травня 2021 року - 21:14
Йдеться про обставини розірвання орендного договору та роль у цьому...
9 Травня 2021 року - 20:16
Одна з причин — постійне і навмисне заниження показників лічильників,...