Юрія Вітренка звинувачують у покриванні схем Коломойського

Поділитися:

Стало відомо, що Юрій Вітренко, який був у минулому виконавчим директором НАК «Нафтогаз України», брав активну участь в корупційних схемах Ігоря Коломойського. Йдеться про прагнення олігарха отримати родовища, а саму компанію, яка на той момент мала великі податкові борги, віддати державі.

Таку інформацію на своїй сторінці в соцмережі Facebook опублікував Сергій Лямець, журналіст. Також він повідомив про те, що Вітренко має всі шанси стати новим міністром енергетики нашої країни. Тим часом інформація, опублікована журналістом, розкриває багато подробиць біографії Вітренко.

Раніше повідомлялося про те, що Юрій Вітренко збирався оскаржити в суді невиплату премії. Йдеться про премії за перемогу в Стокгольмському арбітражі над «Газпромом». Як розповів Вітренко 13 травня в ефірі одного з українських телеканалів, він вже подав позов до Печерського суду міста Києва.

Також ми писали й про те, що Юрія Вітренка розглядають на пост міністра енергетики. Сам Вітренко позиціонує себе як захисника національних інтересів України. Відомо, що він разом з командою в період з 2017 до 2018 року займався судовим розглядом, де відповідачем був російський «Газпром». В результаті російська сторона програла суд, але при цьому експерти говорять про те, що ефективність Вітренко в цьому процесі не доведена.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
9 Травня 2021 року - 18:52
Виглядає так, що профспілка була створена для дестабілізації роботи банку....
9 Травня 2021 року - 17:49
З 1 липня у нашій країні можна буде купляти та...
9 Травня 2021 року - 16:48
Ця дата є граничною, після неї будуть працювати штрафні санкції
9 Травня 2021 року - 15:23
Всі планують завершити до кінця травня поточного року