Юрія Вітренка розглядають на пост міністра енергетики

Поділитися:

Юрія Вітренка, який раніше обіймав посаду виконавчого директора в «Нафтогазі», пророкують на пост міністра енергетики. Такі відомості були дані поінформованими джерелами.

Тим часом сам Вітренко позиціонує себе як захисника націнтересів України. Відомо, що він разом з командою в період з 2017 до 2018 року займався судовим розглядом, де відповідачем був російський «Газпром». В результаті російська сторона програла суд, але при цьому експерти говорять про те, що ефективність Вітренко в цьому процесі не доведена.

Раніше повідомлялося, що Міністерство енергетики розділять. За словами Дениса Шмигаль, міністерство буде надалі представляти із себе два різних профільних відомства. Також вказується, що на порядку денному Кабінету міністрів України стоїть питання про створення всередині держави окремої міністерської посади з питань екології.

Також ми писали й про те, що в Міненерго підготувалися до «зелених» аукціонів. Україна практично готова до проведення «зелених» аукціонів наступного року. Міненерго завершує підготовку до продажу на електронних біржових майданчиках електроенергії від вітрових і сонячних електростанцій.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
9 Травня 2021 року - 17:49
З 1 липня у нашій країні можна буде купляти та...
9 Травня 2021 року - 16:48
Ця дата є граничною, після неї будуть працювати штрафні санкції
9 Травня 2021 року - 15:23
Всі планують завершити до кінця травня поточного року
9 Травня 2021 року - 13:31
За рік витрати українців на комунальні послуги підвищились на понад...