«Укрпошта» розкритикувала надання ІПН

Поділитися:

Товариство з обмеженою відповідальністю «Укрпошта» розкритикувало парламентську ініціативу про обов’язкове надання індивідуального номера платника податків/ідентифікаційного коду або паспортних даних при отриманні міжнародних посилок. Про це повідомляє пресслужба компанії.

Відзначимо, що ініціатором таких нововведень стала фракція «Європейська солідарність». Однак в «Укрпошті» не оцінили подібних правок до закону і сказали, що за підсумком це призведе до втрати привабливості України, як країни, для міжнародних компаній.

Там вважають, що це не допоможе Україні боротися з контрабандою, адже на цю мить випадків контрабанди серед подібних посилок і так дуже мало.

«Ці посилки оглядають через рентгени на митниці, і кількість затриманих посилок дуже маленьке. Близько 98% – це не посилковий формат. Саме там зосереджені контрабандні перевезення», – йдеться в повідомленні відомства.

Нагадаємо, що в останні кілька місяців тема боротьби з контрабандою в Україні звучить досить часто – поштовхом до цього стало її регулярне обговорення на засіданнях РНБО.

Само по собі це доводить, що її обсяги вже стали загрозою національній безпеці, головним чином через недоотримання щорічно мільярдних надходжень до держбюджету.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
23 Жовтня 2021 року - 22:01
Попередньо - перший непілотований випробувальний політ відбудеться у лютому наступного...
23 Жовтня 2021 року - 18:01
Умови зони найвищої епіднебезпеки почнуть діяти з 26 жовтня.
23 Жовтня 2021 року - 17:32
Висота «Око Дубая» - більше 250 метрів.
23 Жовтня 2021 року - 12:10
Шахраї маскували свої дії під виконання службових обов'язків