РФ ввела санкції проти Британії

Поділитися:

Крім продуктового ембарго, Росія продовжила санкції по кількох посадових особах Великобританії.

Так, у разі виявлення продуктів, які були привезені з країн, які підтримали антиросійські санкції, на території Росії їх фізично знищують: тиснуть бульдозерами, закопують, спалюють тощо. З приєднанням до західних обмежень все нових країн їх продукти теж стали потрапляти під російські санкції. З 2016 вони стосуються і ряду товарів з України.

Крім цього, Росія відповіла на персональні санкції, введені в липні Великобританією проти посадових осіб кількох країн, які, як каже офіційний Лондон, причетні до порушень прав людини.

Відомо, що в Росії ці обмеження – заборону на в’їзд і заморожування можливих активів – стосуються 25 осіб, серед яких голова Слідчого комітету Росії Олександр Бастрикін, заступник генпрокурора Віктор Гринь, кілька чільних нинішніх і колишніх посадовців Міністерства внутрішніх справ, ряд суддів і слідчих.

Тепер, Москва у відповідь вводить заборону на в’їзд для 25 британських чиновників. Їхніх імен поки не називали.

Нагадаємо, що в Російській Федерації хочуть посилити санкції відносно України. Про це заявив глава російського уряду Михайло Мішустін.

За словами чиновника, санкції потрібні для «поліпшення ефективності» взаємин з Україною. Також він сказав, що мова йде про уточнення умов застосування економічних санкцій щодо фізичних і юридичних осіб України.

Раніше повідомлялося, що великого бажання вводити санкції проти конкретних європейських компаній, що беруть участь в проекті «Газпрому» «Північний потік-2», в Сполучених Штатах Америки немає. Тому в Білому Домі змінили тактику.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Підсумкові випуски новин
Читайте також
27 Листопада 2020 року - 7:17
Фахівці хочуть зрозуміти історію перших випадків зараження
26 Листопада 2020 року - 23:43
Електроенергія подорожчає для населення з наступного тижня
26 Листопада 2020 року - 22:23
У Нацагентстві держслужби просять територіальні громади надати роботу чиновникам скасованих...
26 Листопада 2020 року - 20:29
Більше карантинна, ніж чорна