Поліція отримає доплати з «коронавірусного фонду»

Поділитися:

Кабінет міністрів України виділить 126,3 млн грн на доплати працівникам Міністерства внутрішніх справ. Гроші візьмуть з українського Фонду боротьби з пандемією COVID-19. Про це на початку грудня минулого року висловив прохання в листі до прем’єр-міністра Дениса Шмигаля глава МВС Арсен Аваков. Лист Авакова до Шмигаля було опубліковано 21 січня експертною організацією StateWatch.

Практично відразу ж деякі депутати у Верховній Раді заявили, що прем’єр-міністр вже погодив з Офісом президента виділення цих грошей з «коронавірусного фонду» на додаткові виплати працівникам Міністерства внутрішніх справ. Доплати, щоправда, отримають не самі поліціянти, а медпрацівники, які лікують хворих правоохоронців в медустановах силового відомства. Виплати визначені у розмірі половини місячного окладу цих співробітників.

У МВС підрахували, що шляхом коштів з Фонду боротьби з коронавірусом додаткові виплати отримають 4480 медпрацівників Міністерства внутрішніх справ. Їх заробітна плата становить 11,39 тис. грн. Тобто їм додатково заплатять по 5,69 тис. грн.

Водночас, вказує частина народних обранців, на армію з «коронавірусного фонду» не дали нічого. На думку депутатів, це вкладається в логіку МВС, Кабміну і президента – силове відомство охороняє владу, тому воно важливіше, ніж захисники батьківщини.

Нагадаємо, в грудні минулого року в Міністерстві внутрішніх справ України заявили про підвищення заробітної плати українським поліціянтам. Про це повідомляє заступник міністра МВС.

Також раніше повідомлялося, що МВС обіцяє системи автофіксації по всій Україні у 2021 році.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
5 Березня 2021 року - 21:32
Таке рішення ухвалив Шевченківський районний суд столиці
5 Березня 2021 року - 20:31
Як відомо, санкції проти самого олігарха і проти членів його...
5 Березня 2021 року - 19:26
Йдеться про порушення, які були зафіксовані в грудні 2020 року...
5 Березня 2021 року - 18:32
20% всіх тендерних коштів пройшло через «Укравтодор»