Парламентарії вирішили переробляти відходи на законодавчому рівні

Поділитися:

На позачерговому засіданні Верховної Ради України народні депутати підтримали найважливіший для екологічного комітету закон 2207-1 «Про управління відходами» – інші редакції відхилили. Його все ще доопрацьовують в комітеті, щоб якомога швидше проголосувати у Верховній Раді України за прийняття даного законопроекту. Про це в мережі Facebook повідомив народний депутат від Прикарпаття Едуард Прощук.

За словами чиновника, прийняття даного закону посилить відповідальність промислових підприємств, які виробляють відходи і сприяти інвестиціям в сферу переробки сміття. Такий факт означає створення нових робочих місць, зменшення стихійних звалищ на околицях міст, які забруднюють воду і грунту.

«Також прийняли антикризовий закон, що посилює підтримку медиків, дає податкові пільги для бізнесу і знімає нарахування штрафів власникам кредитів. Продовжили блокування російських соцмереж в Україні – точний список компаній під санкціями сьогодні оприлюднить Офіс президента «, – помітив він.

Прощук додає, що з 18 травня Верховна Рада повертається до звичайного режиму роботи, згідно з планом.

Як повідомлялося раніше, Кабінет міністрів України вніс з зміни до статуту акціонерної компанії “Укрзалізниця” і визначив кількісний склад наглядової ради, скоротивши максимально можливу кількість його членів з 11 до семи чоловік. Відповідну постанову було прийнято на засіданні української влади 13 травня.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
4 Березня 2021 року - 21:56
Переселенці у майбутньому зможуть отримати іпотеку під більш довгий термін...
4 Березня 2021 року - 13:59
За прийняття цих законопроектів в першому читанні проголосували менше мінімально...
4 Березня 2021 року - 13:00
Згідно з документом, Кабінет міністрів одержує право визначати порядок надання...
4 Березня 2021 року - 12:11
Обшуки були ініційовані відповідно до звернення депутатів Одеської облради