Блінкен попередив компанії з Німеччини про можливі санкції за «Північний потік-2»

Поділитися:

США мають постійну позицію щодо шкідливості проекту “Північний потік-2” для регіональної безпеки і для енергетичної безпеки самої Європи. Про це заявив держсекретар Ентоні Блінкен.

Відомо, що фірми і установи, залучені до добудови або до сертифікації цього газопроводу, ризикують потрапити під санкції США.

«Цей газопровід розділяє Європу, він піддає Україну і центральну Європу ризику російських маніпуляцій і вторгнення, він йде проти заявлених самою Європою цілей щодо питань енергетичної безпеки. Тому ми будемо продовжувати моніторинг дій по завершенню або сертифікації трубопроводу. Якщо такі дії будуть мати місце, ми будемо приймати рішення про правомірність санкцій. Для мене було корисним обговорити це з міністром закордонних справ Маасом. Щоб чітко донести нашу позицію, і щоб не було ніяких різночитань із цього приводу, точно ми робимо», – сказав Блінкен.

Нагадаємо, що в Сполучених Штатах Америки хочуть ввести нові санкції проти будівництва російського газопроводу «Північний потік-2». Про це повідомляє Bloomberg.

Раніше повідомлялося, що голова фракції “Європейської народної партії” запропонував ЄС при необхідності використовувати “Північний потік – 2” в якості політичного інструменту проти Москви.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
7 Травня 2021 року - 12:55
Сумська область - єдина територія країни, яка все ще дотримується...
7 Травня 2021 року - 8:28
Премія імені видатного українського академіка Бориса Патона буде вручатися на...
7 Травня 2021 року - 7:59
Запорізька і Полтавська області нарешті вийшли з "червоної" зони карантину
7 Травня 2021 року - 7:30
Державна програма буде доступна протягом поточного року для всіх областей,...