Німецькі копи закрили найбільший торговий майданчик тіньового сектора інтернету

Поділитися:

Найбільший у світі торговий майданчик даркнету, тіньового сектору інтернету – дарк-маркет – закрили правоохоронці Німеччини. Про це повідомили журналісти «Першого Ділового».

В рамках спецоперації відключили 20 серверів в Україні та Молдові, які використовували для організації торгівлі незаконними товарами. Ймовірного оператора дарк-маркету – 34 річного австралійця – також затримали. Німецькі правоохоронці співпрацювали з колегами зі США, Австралії, Великобританії, Данії, Швейцарії, України та Молдови. Координатором виступав Європол.

За даними німецької прокуратури, майданчик дарк-маркет займався крадіжкою даних кредитних карт, анонімними сім-картами та комп’ютерними вірусами, також ідеться про торгівлю наркотиками. Цими послугами користувалися близько півмільйона людей. Через дарк-маркет за період його існування уклали щонайменше 320 тисяч торгових угод на 140 мільйонів євро у криптовалюті.

Раніше повідомлялося, що Європол зафіксував шахрайство з вакцинами від коронавірусу. Такі дані оприлюднила Катрін де Боллє, очільниця організації. Станом на зараз попит на вакцини оцінюється як величезний, тож нечисті на руку дільці намагатимуться скористатися з цього, аби отримати прибутки.

Також ми писали й про те, що у Європарламенті заявили про масштабний витік секретних даних.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Підсумкові випуски новин
Читайте також
24 Січня 2021 року - 2:13
Найбільше наші громадяни відвідували країни, з якими в України спільний...
23 Січня 2021 року - 23:52
Ми повернемося до «адаптивного карантину»
23 Січня 2021 року - 23:00
Стало відомо - коли і на скільки
23 Січня 2021 року - 21:18
Відтепер опалення будинку з електричним котлом обійдеться у 8400 грн