Європол зафіксував шахрайство з вакцинами від коронавірусу

Поділитися:

У Європолі попередили про те, що початок масової вакцинації від коронавірусу притягує шахраїв, тож декілька спроб вже було зафіксовано. Такі дані оприлюднила Катрін де Боллє, очільниця організації. Станом на зараз попит на вакцини оцінюється як величезний, тож нечисті на руку дільці намагатимуться скористатися з цього, аби отримати прибутки.

Зокрема, перший знак того, що шахраї вже розробили свої схеми, є поява об’яв стосовно продажу вакцини у соцмережах. У Європолі наголошують, що вакцину можна купувати лише у аптеках, адже всі інші спроби приведуть до купівлі фальшивки чи до банальної втрати грошей. Також є шанс отримати замість користі шкоду для власного здоров’я.

Нагадаємо, що масова вакцинація у країнах Євросоюзу розпочалася з 26 грудня 2020 року, коли всі країни отримали вакцину.

Раніше повідомлялося, що фармацевти стають мільярдерами через пандемію. Крім китайських компаній заробили й фармацевти західного світу. Акції компанії BioNTech, яка є співрозробником вакцини, виросли на 160%. Вартість акцій Moderna зросла більш ніж на 550%.

Також ми писали, що у Китаї масова вакцинація від коронавірусу розпочалася ще наприкінці вересня поточного року.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Підсумкові випуски новин
Читайте також
20 Січня 2021 року - 16:35
Посадові оклади вчителів піднімуться вже поточного січня
20 Січня 2021 року - 14:32
На засіданні робочої групи було розглянуто кілька важливих питань, які...
20 Січня 2021 року - 11:41
На останньому місці опинилася Венесуела
20 Січня 2021 року - 10:13
До літа можуть скасувати більшу частину обмежень