Максим Микитась знову опинився в центрі скандалу

Поділитися:

Список кримінальних справ поповнюється. І знову в центрі скандалу ексдепутат та забудовник Максим Микитась.

Про це повідомляють журналісти «Першого Ділового» телеканалу.

Йому вручено нову підозру – у викраденні юриста, який надавав послуги «Укрбуду». За даними правоохоронців, викрадення сталося у місті Києві на Позняках. Юриста виманили на зустріч, а потім на його ж автомобілі вивезли у гаражний кооператив в сусідньому районі.

Слідчі з‘ясували, що Микитась в цей час активно спілкувався телефоном з організаторами викрадення. Чоловіка побили та змусили написати боргову розписку, в який він зобов’язався повернути нібито взяті у борг в Микитася 800 тисяч доларів.

За декілька годин поліція затримала злочинців і звільнила юриста. У цій справі силовики провели обшуки у будинку Максима Микитася.

Як відомо, він нині знаходиться під домашнім арештом з іншої кримінальної справи. Йдеться про махінації з житлом для Нацгвардії, внаслідок чого держава втратила 81 мільйон гривень.

Нагадаємо, Максим Микитась відшкодував Нацгвардії 50 млн гривень збитку.

Також ми раніше написали про те, що квартири пропонувалися в обмін на сховище радіоактивних відходів, яке так і не було збудоване. За інформацією НАБУ, саме такий сценарій залаштункових домовленостей реалізовували очільник «Укрбуду» і посадовець «Енергоатому».

Читайте також
5 Січня 2023 року - 0:22
Повідомляємо, що Шкіря Ігор Миколайович є власником торгівельної марки «ПЕРШИЙ...
28 Лютого 2022 року - 12:12
Поки що невідомо, яку саме спадщину художниці Україна втратила
28 Лютого 2022 року - 10:30
Українська делегація їхала через Польщу
28 Лютого 2022 року - 9:44
Україна вже знищила 29 літаків РФ