Зеленський дав старт початку проєкту «Зелена країна»

Поділитися:

В Україні стартує еко-проєкт «Зелена країна», який передбачає упродовж найближчого десятиріччя збільшення на один мільйон гектарів площі лісів. Указ про це було підписано президентом Володимиром Зеленським в рамках виступу на форумі «Україна 30. Екологія».

Глава держави розповів, що еко-проєкт «Зелена країна» не є політичним, а виключно екологічним проєктом для природи і довкілля. Зокрема, у три найближчі роки висадять один мільярд дерев.

Окрім того, президент Зеленський нагадав, що в нашій країні всю необроблену деревину реалізовують на онлайн-аукціонах. У січні-березні доходи державних лісгоспів збільшились на один мільярд гривень.

Раніше повідомлялося, що Міністерство екології має намір ввести в країні новий екологічний податок, який направлять на фінансування кліматичної нейтральності України. У відомстві планують створення спеціального кліматичного фонду для фінансування другого національно певного внеску України в Паризький кліматичний договір.

Також ми писали, що незаконний видобуток бурштину в Україні значно зменшився, адже навіть легально його добувати стало невигідно. Про це повідомили у Міністерстві навколишнього середовища і природних ресурсів.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
16 Січня 2022 року - 17:13
В Україні знеструмленими залишаються 67 населених пунктів у 5 областях
16 Січня 2022 року - 15:34
Глава Дніпровської райадміністрації повідомив, що вже ведуться активні підготовчі роботи...
16 Січня 2022 року - 13:58
В Україні поки що немає жодного «червоного» регіону
16 Січня 2022 року - 13:28
Корпорація вводила в оману учасників організованих нею рекламних аукціонів