Ярославському та китайцям втретє відмовили у придбанні «Мотор Січі»

Поділитися:

Марна, але не остання спроба. Бізнесмен Олександр Ярославський та китайські партнери отримали третю відмову від Антимонопольного комітету України на купівлю «Мотор Січі». Про це повідомили журналісти «Першого Ділового».

Вони переконані — відмова АМКУ має формальний привід, тому готові судитися із комітетом. Ще два місяці тому китайські партнери українського бізнесмена погрожували Мін’юсту міжнародним арбітражем проти України. Зараз інвестори вимагають компенсації у $3,5 млрд збитків нібито через втрачені інвестиції та готують четверту заявку до Антимономольного комітету.

Купити «Мотор Січ» китайські компанії намагаються із грудня минулого року. Проте українська влада не хоче передавати стратегічне підприємство в галузі авіабудування іноземцям. Тому в СБУ через суд домоглися арешту 56% акцій підприємства.

Раніше повідомлялося про те, що «Мотор Січ» зупиняє роботу і йде на карантин. Підприємство з виробництва авіадвигунів частково не працюватиме до кінця поточного місяця. Сімдесят п’ять відсотків акцій заводу перебувають в руках в інвесторів з Китаю.

Також ми писали й про те, що Туреччина відмовилася використовувати двигуни «Мотор Січі». Замість нього будуть встановлювати свої, турецькі, виробництва дочірньої компанії Turkish Aerospace Industries.

Читайте також
5 Січня 2023 року - 0:22
Повідомляємо, що Шкіря Ігор Миколайович є власником торгівельної марки «ПЕРШИЙ...
28 Лютого 2022 року - 12:12
Поки що невідомо, яку саме спадщину художниці Україна втратила
28 Лютого 2022 року - 10:30
Українська делегація їхала через Польщу
28 Лютого 2022 року - 9:44
Україна вже знищила 29 літаків РФ