В Україні очікується зростання рівня внутрішнього туризму

Поділитися:

В Україні очікується зростання рівня внутрішнього туризму. Про це свідчать дані Державного агентства у справах туризму, повідомляє глава відомства Мар’яна Олеськів для українських ЗМІ.

За словами чиновниці, незважаючи на довгий карантин люди сильно втомилися і швидше за все при першій же можливості захочуть побавити себе подорожами, які на час закриття державного кордону можливі лише всередині України.

Очікується, що це позитивно позначиться на розвитку сфери вітчизняного туризму. Прогнозується, що 2020 рік покаже позитивний показник розвитку сфери і перевищить результати за попередні роки.

При цьому в Держагентстві уточнюють, що така інформація є лише подальшим прогнозом, оскільки на даний момент в Україні не існує зваженої туристичної статистики.

Також вказується, що незабаром всю сферу туризму чекатимуть якісні зміни в контексті правил протиепідемічної безпеки. Незабаром Кабінет міністрів України повинен опублікувати новий пакет спеціальних заходів.

“У цьому році безпеку буде ключовим фактором при виборі місця розміщення і туроператора“, – підкреслила глава Держтуризму.

Як повідомлялося раніше, в Україні з початку введення карантину стрімко зростає кількість людей, які втратили роботу. На сьогоднішній день в країні вже 197 тисяч осіб отримали статус безробітного.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
17 Травня 2021 року - 22:34
Йдеться про «Весняний шторм», навчання проходитимуть в Естонії
17 Травня 2021 року - 21:58
Про це оголосили під час другого Diia Summit
17 Травня 2021 року - 21:01
Загальнодоступні дані – це знеособлена інформація
17 Травня 2021 року - 20:02
Нині в США діють антидемпінгові мита на китайську сталь за...