Українські садівники втратили урожай черешні

Поділитися:

Експерти повідомляють, що українські садівники втратили урожай черешні через несприятливу погоду навесні. Йдеться про 20 до 80% втраченого врожаю цих ягід. Зазначається, що кількість зав’язі на деревах після сезону цвітіння давав надії, проте ситуацію частково зіпсував мороз, а частково – град.

Також негативний вплив мали дощі на початку літа. Фахівці кажуть, що оскільки опади тривали кілька тижнів – цього достатньо, щоб плоди не дійшли до споживача у товарному вигляді. Надлишок вологи наповнює черешню надлишковим соком і вона тріскається – у результаті ягоди необхідно суттєво перебирати, щоб знайти добірну черешню для продажу.

Відтак, за словами експертів, цього року ціни на черешню низькими не будуть. Зокрема, у Мелітополі – черешневому регіоні – кілограм черешні коштує 70 гривень, а в Києві ціна на ті ж мелітопольські ягоди – у щонайменше двічі вища.

Раніше ми повідомляли, що, за словами експертів, обсяги врожаїв можуть продовжити знижуватися, якщо погодні умови цього літа будуть несприятливими.

Також ми писали, що масштабне опустелювання – загрожує Україні у найближчі 40 років. Такі прогнози дали в Міністерстві екології.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
29 Липня 2021 року - 13:15
Для отримання відшкодування необхідно звернутися до регіональних підрозділів грошового обігу...
29 Липня 2021 року - 12:43
Від початку минулого року українці можуть звернутися в управління соціального...
29 Липня 2021 року - 12:41
Над проблемою активно працюють бригади обленерго
29 Липня 2021 року - 12:13
Рада національної безпеки та оборони проведе виїзне засідання в Донецькій...