У Мінекології прогнозують перетворення України на пустелю

Поділитися:

Масштабне опустелювання – загрожує Україні у найближчі 40 років. Такі прогнози дали в Міністерстві екології, інформує телеканал «Перший Діловий».

Причина, кажуть, різка зміна клімату, що в майбутньому спричинятиме природні катаклізми. Це, в результаті, може призвести до втрати біорізноманіття, нестачі води, поширення бідності, та і взагалі – масових міграцій населення.

Зазначимо, нині Україна займає 9 місце в світі за площею орних земель, – їхній обсяг – 33 мільйони гектарів. Однак це оптимізму не додає: адже розораність земель є однією з найвищих у світі і охоплює більше половини території. Через це угіддя часто піддаються згубному впливу водної та вітровї ерозії, або ж пилових бурь. Тож нині, кажуть у профільному міністерстві, пріоритетним напрямком держполітики є боротьба з опустелюванням і деградацією земель.

Нагадаємо, що у Міністерстві захисту навколишнього середовища задумалися про оновлення стандартів. Вся річ у тому, що система, яка діє в цій сфері сьогодні, залишилася Україні у спадок від СРСР. Вона застаріла, тому і не працює.

Раніше повідомлялося, що українцям можуть збільшити екологічний податок. Українські чиновники кажуть, що ставка екоподатку в нашій країні є однією з найнижчих у світі.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
17 Вересня 2021 року - 21:43
Проект по біометану на увазі інвестиції, і це добре для...
17 Вересня 2021 року - 21:22
При цьому президент VR Capital Group Ltd Річард Дейтц заявив,...
17 Вересня 2021 року - 20:49
Йдеться про період з січня по кінець серпня поточного року
17 Вересня 2021 року - 20:22
Таке збільшення виробничих площ дозволить виробляти на 25% більше продукції