Україна і США домовляються про постачання газу з LNG терміналів

Поділитися:

Україна і США обговорюють поставки газу з LNG-терміналів. Для вітчизняної газотранспортної системи це дозволить зберегти статус основного транзитера російського палива в Європу. Про це повідомили у випуску новин “Першого Ділового” телеканалу, посилаючись на заяву Оператора ГТС України.

Відомо, що на зустрічі з дипломатичним корпусом Посольства США в Україні обидві сторони підтвердили – Північний потік-2 – несприятливий і невигідний проект. Американські партнери підкреслили, що США залишається на боці України в боротьбі за енергетичну безпеку.

Слід зазначити, що російський «Газпром» поступово зменшує транзит через Україну. Після запуску Турецького Потоку -1 і 2 транзит до Туреччини, Греції і Болгарії повністю перейшов з України в нові газопроводи.

Нагадаємо, що стан запасів газу в підземних сховищах Європи є лакмусовим папірцем настрою світової газової галузі. Однак, після квітневих холодів європейські газосховища повертаються до звичного ритму роботи.

Раніше повідомлялося, що багато абонентів «Нафтогазу» скаржаться на несправність в роботі сайту газової компанії. Так, українці стурбовані тим, що жодна із запропонованих платіжних систем не працює. Через це у споживачів виникають проблеми з погашенням рахунків за газ.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
29 Липня 2021 року - 13:15
Для отримання відшкодування необхідно звернутися до регіональних підрозділів грошового обігу...
29 Липня 2021 року - 12:43
Від початку минулого року українці можуть звернутися в управління соціального...
29 Липня 2021 року - 12:41
Над проблемою активно працюють бригади обленерго
29 Липня 2021 року - 12:13
Рада національної безпеки та оборони проведе виїзне засідання в Донецькій...