Тероборону укомплектували зброєю і боєприпасами

Поділитися:

Сили територіальної оборони Збройних сил України на 100% забезпечені стрілецькою зброєю та боєприпасами. Про це заявив командувач Сил територіальної оборони ЗСУ.

«Стрілецькою зброєю і боєприпасами ми укомплектовані на 100%. Наше завдання — в найкоротшій термін зробити так, щоби ми могли скористатися, у разі потреби, цією зброєю, боєприпасами якнайшвидше», — сказав командувач.

За його словами, наразі, через не готовність пунктів постійної дислокації, ця зброя не зберігається безпосередньо у військових частинах тероборони. Зокрема, через те, що немає обладнаних кімнат для зберігання зброї.

«Звичайно, є певні складності, адже у нас немає у кожній області пункту постійної дислокації з ремонтом, з кімнатами для зберігання зброї, зі складами для зберігання матеріально-технічних засобів, з сигналізацією тощо. Але ще раз хочу зауважити, що створення дієвої системи управління, над якою ми зараз працюємо, наявність у кожного батальйону і бригади свого резерву територіальної оборони, сформованого з жителів цієї області чи району, наявність бронежилету, каски, зброї — дає можливість нам отримати підрозділ, готовий воювати. А те, що немає ремонту в приміщенні, це зараз не так важливо. Пізніше дійдемо до високого рівня матеріально-побутового забезпечення, але наше головне завдання сьогодні — бути готовими до спротиву і бути готовим у найкоротший час», — зазначив він.

Раніше ми повідомляли, що в Україні сформують близько 150 батальйонів у рамках розгортання системи територіальної оборони. За кожним бійцем буде закріплена певна зброя.

Озброєння бійцям тероборони планують видати по всій країні до лютого цього року.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
28 Лютого 2022 року - 12:12
Поки що невідомо, яку саме спадщину художниці Україна втратила
28 Лютого 2022 року - 10:30
Українська делегація їхала через Польщу
28 Лютого 2022 року - 9:44
Україна вже знищила 29 літаків РФ
24 Лютого 2022 року - 14:14
Які саме обмеження буде скасовано - невідомо