Тепловикам реструктуризували борги

Поділитися:

Кабінет міністрів України розпочав процес реструктуризації заборгованості підприємств теплопостачання населення. Прем’єр-міністр Денис Шмигаль зазначив, що відповідне рішення було прийняте для забезпечення їхньої безперебійної роботи та непідвищення тарифів.

Він додав, що вказана реструктуризація передбачена меморандумом про непідвищення тарифів для населення.

«‎Для стабільного проходження опалювального сезону уряд розробив 5 кроків. Зокрема, ми уклали меморандум з головами міст та НАК «‎Нафтогазом», згідно з яким міська влада взяла на себе зобов’язання не підвищувати тарифи на гарячу воду та тепло. Зі свого боку, уряд уже розпочав процес реструктуризації заборгованості підприємств ТКЕ, як передбачено у меморандумі»‎, — зазначив Шмигаль.

За словами прем’єр-міністра, Кабмін ухвалив усі необхідні рішення, аби опалювальний сезон розпочався вчасно. Крім того він додав, що для 80% домогосподарств уряд знизив тариф на електроенергію до 1,44 грн за кВт-год.

«Також ми виконали обіцянку з приводу незмінності ціни на газ для населення: вона залишиться стабільною протягом опалювального сезону — 7,96 грн за кубометр. Цього тижня Уряд удвічі знизив тариф і для українців, які опинилися без постачальника газу, — також до 7,96 грн/кубометр», — додав прем’єр.

Нагадаємо, на Банковій запевняють, що в Україні достатньо газу для опалювального сезону.

Водночас в Асоціації «Укртеплокомуненерго» повідомляють про дефіцит «блакитного палива» за фіксованими цінами на виробництво теплової енергії. Також там закликають Кабінет міністрів підвищити обсяг для закупівлі газу.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
28 Лютого 2022 року - 12:12
Поки що невідомо, яку саме спадщину художниці Україна втратила
28 Лютого 2022 року - 10:30
Українська делегація їхала через Польщу
28 Лютого 2022 року - 9:44
Україна вже знищила 29 літаків РФ
24 Лютого 2022 року - 14:14
Які саме обмеження буде скасовано - невідомо