Протестуючих проти касових апаратів назвали контрабандистами

Поділитися:

На думку одного з відомих економічних експертів, проти введення касових апаратів для діяльності ФОПів можуть протестувати лише ті, хто ввозить до України контрабанду. Також Олександр Охріменко підкреслив, що після того, як касові апарати будуть введені всюди, кількість контрабандного товару різко зменшиться. Саме тому хвиля протестів шириться всією країною.

На додаток варто нагадати, що ФОПам пропонують введення у роботи РРО, а це набагато зручніше, аніж касовий апарат. Нараз працювати можна навіть зі смартфона, ніякого додаткового обладнання підприємцю купляти непотрібно. Але є й такі ФОПи, які працюють у селах та протестують, кажучи, що досі записують куплені товари та суми у зошитах.

Головна ідея, яка лежить в основі введення РРО — це навести порядок у сегменті торгівлі різними товарами та побачити, звідки взявся товар.

Раніше повідомлялося про те, що введення касових апаратів для ФОП відклали ще на рік. У Верховній Раді була прийнята одностайна позиція про те, щоб відстрочити використання касових апаратів для спрощеної системи оподаткування на рік – до 1 січня 2022 року. Це консолідована позиція всіх фракцій і депутатських груп

Також ми писали й про те, що українським ФОП перерахують податки. Протягом наступного, 2021 року фізичним особам-підприємцям в нашій країні.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Підсумкові випуски новин
Читайте також
25 Листопада 2020 року - 10:10
Відповідний проект був створений за участю Державної прикордонної служби України
25 Листопада 2020 року - 10:02
Такому рішенню передувало дослідження з приводу проблем з подушками безпеки...
25 Листопада 2020 року - 9:51
Середня вартість одного тесту в Чехії - 200 крон
25 Листопада 2020 року - 9:33
Такі дії стали результатом порушення закону про нерозповсюдження зброї відносно...