Призначено нового голову ДПЗК

Поділитися:

Призначено нового виконувача обов’язків голови правління Державної продовольчо-зернової корпорації (ДПЗК). Згідно з рішенням Міністерства економіки від 15 вересня, тимчасово керуватиме відомством Василь Коваленко. Попереднього в.о. голови правління Андрія Власенка звільнено відповідно до ще одного рішення Мінекономіки.

Згідно з відкритими джерелами, новий очільник державної корпорації Василь Коваленко до цього, з 2018 року, працював заступником голови правління ДПЗК.

Раніше ми повідомляли, що в Україні остаточно ліквідували Державну архітектурно-будівельну інспекцію України (ДАБІ). Натомість з’явиться нове відомство — Державна інспекція архітектури та містобудування України (ДІАМ). Таке рішення Кабінету міністрів.

Також писали, що три державні порти отримали нових керівників за результатом конкурсного відбору, що стартував наприкінці липня поточного року. За інформацією пресслужби Міністерства інфраструктури, йдеться про державне підприємство «Бердянський морський торговельний порт», держпідприємства «Миколаївський морський торговельний порт» та «Ренійський морський торговельний порт».

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
28 Лютого 2022 року - 12:12
Поки що невідомо, яку саме спадщину художниці Україна втратила
28 Лютого 2022 року - 10:30
Українська делегація їхала через Польщу
28 Лютого 2022 року - 9:44
Україна вже знищила 29 літаків РФ
24 Лютого 2022 року - 14:14
Які саме обмеження буде скасовано - невідомо