Три порти отримали нових керівників

Поділитися:

Три державні порти отримали нових керівників за результатом конкурсного відбору, що стартував наприкінці липня поточного року. За інформацією пресслужби Міністерства інфраструктури, йдеться про державне підприємство «Бердянський морський торговельний порт», держпідприємства «Миколаївський морський торговельний порт» та «Ренійський морський торговельний порт».

Зазначається, що «Бердянський морський торговельний порт» очолила Ольга Самініна, котра до цього була головним спеціалістом відділу держнагляду і контролю на морському та річковому транспорті у Морській адміністрації, і загалом має двадцятирічний стаж роботи у цій сфері.

«Миколаївський морський торговельний порт» очолив Олександр Медведик, який з серпня був виконувачем обов’язків керівника. Він також має стаж у 20-ти років у цій галузі.

«Ренійський морський торговельний порт» очолив також в.о. керівника Максим Ігнатенко. Сам він має досвід роботи в адвокатурі, працював на керівних посадах будівельних підприємств.

У Мінінфраструктури раніше заявляли, що кадрові ротації необхідні в рамках реформування сфери морського та річкового транспорту.

Нагадаємо, що за результатом конкурсу на посаду очільника Державної податкової служби визначено трьох кандидатів.

Також ми писали, що Кабмін ще раз вирішив провести конкурс на посаду глави Держрезерву.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
17 Вересня 2021 року - 13:14
З 1 жовтня перевозити вантажі по дорогах українці будуть за...
17 Вересня 2021 року - 10:28
Зараз обговорюється будівництво нового СІЗО під Києвом
17 Вересня 2021 року - 10:13
Найближчим часом частина територій України знову розподілиться в «жовту» зону...
17 Вересня 2021 року - 9:44
Їх майже неможливо підробити