На Всесвітньому економічному форумі обговорили тему пандемії

Поділитися:

Всесвітній економічний форум в Давосі стартував 25 січня. Відомо, що в цьому році форум проходить в онлайн-форматі. Однією з головних проблем для обговорення була пандемія коронавірусу в світі.

«Найбагатші країни занадто сильно постраждали від коронавірусу і це стало несподіваним моментом. Найбільш розвинені країни виявилися не готові до нової загрози », – сказав керівник Інституту алергології та інфекційних захворювань Ентоні Фаучі.

Американський лікар вважає, що також важливо серйозно сприймати нові штами коронавірусу і необхідно працювати над дослідженням мутацій вірусу, щоб реально оцінювати їх небезпека.

«Необхідно організувати глобальне співробітництво в боротьбі з пандемією. Дуже важлива відкритість і прозорий обмін інформацією », – резюмував Ентоні Фаучі.

Нагадаємо, що багато хто з учасників форуму згодні з думкою міністра уряду Сінгапуру: зокрема, Тарман Шанмугаратнам зазначив, що одним з найважливіших шляхів до подолання кризи є вакцинація від коронавірусу, масова і, як би не було шкода, що не швидка.

Раніше повідомлялося, що практично всі бізнес-процеси в усьому світі постраждали в результаті пандемії COVID-19. При цьому, через введені урядом обмежень в роботу магазинів і торгових центрів, а також закладів громадського харчування та розваг, поведінка споживачів змінилося, а продажі стали рости в е-комерції.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
2 Березня 2021 року - 22:59
Україна ще не втратила шанс стати гідним гравцем на світовій...
2 Березня 2021 року - 22:00
PayPal повинен зайти в Україну, і Мінцифри планує обов'язково розв'язувати...
2 Березня 2021 року - 21:26
Чинне законодавство не зобов'язує платника податків перевіряти безпосередніх контрагентів
2 Березня 2021 року - 20:28
Вже перераховано перший транш на суму 0,7 млрд грн