Кіновиробництво в Україні стане дешевше

Поділитися:

Президент України Володимир Зеленський вирішив відкрити нові перспективи закордонним компаніям і режисерам для створення вітчизняного кіно: глава країни підписав окремий законопроект, який в рази зменшує вартість кіновиробництва на полях держави. Йдеться про зміни в діючий Податковий кодекс України, як повідомляє прес-служба Офісу президента.

Вказується, що президент підписав зміни і доповнення в пункт 186.3 ст. 186 Податкового кодексу України. Положеннями документа зарубіжні компанії з кіновиробництва позбавляються зобов’язання платити ПДВ в Україні за експорт кіно, реклами, ТВ програм, мультфільмів та інших телевізійних продуктів.

Як коментують у ОП, таке рішення допоможе залучити в Україну іноземних діячів, яким буде вигідно знімати кіно в Україні. Це в свою чергу відіб’ється на розвитку та достатку вітчизняної економіки, а також на конкурентоспроможності країни на міжнародному майданчику кіно.

«Документ удосконалює умови надання послуг з виробництва кіно-і відеоматеріалів на замовлення нерезидентів, погоджує їх з практикою європейських країн, підвищує конкурентоспроможність виробництва таких послуг в Україні», – йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, що в Міністерстві охорони здоров’я України поки що не збираються виводити з карантину кінотеатри, проте нові правила перегляду кіно вже активно обговорюються серед любителів відпочинку та власників бізнесу.

Тим часом, Кабінет Міністрів України вирішив профінансувати українську сферу культури на 1 мільярд гривень.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
20 Квітня 2021 року - 16:57
Згідно з новою постановою уряду, при визначенні рівня добробуту домогосподарства...
20 Квітня 2021 року - 15:59
Висота першого польоту склала близько трьох метрів
20 Квітня 2021 року - 15:33
Якщо газовики несанкціоновано перекрили газ, громадяни можуть звертатися в облгази...
20 Квітня 2021 року - 15:30
До червня 2021 року в уряді мають намір впровадити автоматичний...