Кабмін призначив главу Інспекції містобудування

Поділитися:

Головою Державної інспекції архітектури та містобудування став Семен Кривонос. Чиновник був призначений Кабінетом міністрів на засіданні в середу.

Відомо, що Кривонос раніше працював директором громадської організації “Офіс простих рішень і результатів”, засновниками якої вказані Міхеіл Саакашвілі і Олександр Ольшанський.

Минулого року згідно з поданою декларацією, він заробив в цій організації 405,29 тис. грн. Раніше Кривонос також входив до складу політради партії “Рух нових сил” Саакашвілі, був першим заступником Одеської митниці, коли обласну адміністрацію очолював колишній президент Грузії. До цього з 2011 року працював в органах держреєстрації Мін’юсту в Київській та Одеській областях.

Також Семен Кривонос вказав роботу на посаді в.о. директора ДП “Племінний завод Плосківський”, де отримав 12,4 тис. грн зарплати, а також роботу за сумісництвом юридичним консультантом КП “Київблагоустрій”, де отримав 114,32 тис. грн.

Слід зазначити, що Кривоніс володіє часткою 33% в ТОВ “Глобал Лігал Консалтинг Компанії”, 100% – в ТОВ “Б6”, а також є основним власником фермерських господарств “Ольга” і “Колос”.

Нагадаємо, що за нового міністра енергетики планує голосувати парламент на цьому тижні. Для цього збираються провести додаткове позачергове засідання.

Раніше повідомлялося, що Кабмін може знову розглянути питання призначення нового члена Нацкомісії з регулювання енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП). Про це заявив виконуючий обов’язки міністра енергетики Юрій Вітренко.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
16 Червня 2021 року - 18:35
У п'ятницю і на вихідних температура повітря сягне +27...+29.
16 Червня 2021 року - 14:18
Оголошено і нова дата закінчення карантину 3 31 серпня цього...
16 Червня 2021 року - 12:57
Загальна сума афери - 54 мільйони гривень
16 Червня 2021 року - 12:32
Закон тільки прийнятий, а експерти вже зайнялися аналізом