Кабмін доопрацює закон про інвесторів

Поділитися:

Очільник уряду Денис Шмигаль на форумі «Україна 30. Децентралізація» розповів, що Кабінет міністрів працює у сфері поліпшення інвестиційного клімату в тергромадах.

Він наголосив, вже в країні є вдалі приклади роботи індустріальних парків у низці областей. Також надалі працюють над підтримкою інвесторів із значними інвестиціями. У цьому контексті він додав, що наступного тижня Кабмін повинен ухвалити остаточні постанови, необхідні, щоб запрацював закон про інвестняні.

Денис Шмигаль зазначив, що близько 26 інвесторів вже звернулися до UkraineInvest. Загальний розмір інвестицій – 1,7 млрд доларів.

Нагадаємо, 13 лютого в Україні набув чинності закон про інвестнянь, який добою раніше було опубліковано у «Голосі України». Зокрема, ним передбачене надання підтримки як вітчизняним, так і закордонним інвесторам, загальна сума інвестицій у яких складає від 20 млн євро.

Раніше ми повідомляли, що в Мінекономіки заявили про необхідність ухвалення щонайменше шести нормативно-правових актів для практичної реалізації положень нового законодавства.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
28 Лютого 2022 року - 12:12
Поки що невідомо, яку саме спадщину художниці Україна втратила
28 Лютого 2022 року - 10:30
Українська делегація їхала через Польщу
28 Лютого 2022 року - 9:44
Україна вже знищила 29 літаків РФ
24 Лютого 2022 року - 14:14
Які саме обмеження буде скасовано - невідомо