Бізнес платитиме податки через «Дію»

Поділитися:

У Міністерстві цифрової трансформації повідомляють, що для фізосіб-підприємців першої, другої та третьої групи стане можливою оплата податків завдяки мобільному застосунку та порталу електронних послуг “Дія”.

Зазначається, що з’явиться можливість сплачувати податки, платити єдиний соціальний внесок, подавати декларації, дивитися розрахунки із бюджетом та попередні декларації.

Окрім того, на порталі додатково стануть доступні послуги із оплати податку на майно фізосіб.

У Мінцифри наголошують, що “Дії” відомі рахунки для сплати податків. Щоб подати декларацію – необхідно відповісти на чотири питання замість тридцяти. Також можна дозволити “Дії” інтегруватися із банкінгом.

Повідомляється, що “Дія” автоматично нагадуватиме українцям про необхідність сплати податків. Як очікується, цією електронною послугою зможуть скористатися близько 2 мільйонів підприємців.

Автоматичною стала і реєстрація ФОП у е-системі “Дія”, без участі державного реєстратора, нагадують у Мінцифри.

Раніше ми повідомляли, що у додатку “Дія” стала доступна послуга отримання електронного підпису під назвою “Дія.Підпис”.

Нагадаємо, що Міністерство цифрової трансформації 21 квітня запустить програму кіберзахисту, покликану захистити малий і середній бізнес. Кіберакселератор дозволить представникам малого та середнього бізнесу створити продукти в сфері кібербезпеки і побудувати власні департаменти кіберзахисту.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
16 Червня 2021 року - 18:35
У п'ятницю і на вихідних температура повітря сягне +27...+29.
16 Червня 2021 року - 14:18
Оголошено і нова дата закінчення карантину 3 31 серпня цього...
16 Червня 2021 року - 12:57
Загальна сума афери - 54 мільйони гривень
16 Червня 2021 року - 12:32
Закон тільки прийнятий, а експерти вже зайнялися аналізом